2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Cyfryzacja procesu odczytu, ewidencji i rozliczenia zużycia wody oraz utworzenie elektronicznego biura obsługi mieszkańców Siemiatycz w zakresie gospodarki wodno-ściekowej” Część I
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia jest finansowany ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027, Priorytet FEPK.01 Konkurencyjna i Cyfrowa Gospodarka, Działanie FEPK.01.02 Cyfryzacja. 2. Zamówienie obejmuje dostawę i wdrożenie systemu stacjonarnego odczytu wskazań wodomierzy opartego na transmisji radiowej, wraz z dostawą niezbędnego oprogramowania, udzielenie licencji na oprogramowanie, uruchomienie systemu oraz integrację z modułem bilingowym ZSI. Dostarczony system ma ujednolicić i usprawnić proces odczytu wskazań wodomierzy oraz wprowadzić proces naliczania opłat za zużytą wodę i odprowadzane ścieki w okresach miesięcznych dla wszystkich odbiorców. Wdrożenie systemu ograniczy konieczność każdorazowego wejścia na posiadłość odbiorcy, aby odczytać stan wodomierza, co pozwoli na zmniejszenie błędów spowodowanych czynnikiem ludzkim. System stacjonarnego odczytu wodomierzy pozwoli na generowanie wykresów zużycia wody oraz wykrywanie wycieków u klientów. 3. Zakres zamówienia: 1) dostawa 2946 nakładek radiowych na wodomierze wraz z niezbędną infrastrukturą do transmisji danych; 2) montaż 2946 nakładek radiowych na wodomierze wraz z niezbędną infrastrukturą do transmisji danych; 3) licencja systemu stacjonarnego odczytu wodomierzy. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań został przedstawiony w Załączniku nr 2 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ).
Interne Kennung: ZWiK 4500.2.1.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32260000 Datenübertragungsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 51200000 Installation von Mess-, Kontroll-, Prüf- und Navigationsgeräten, 51210000 Installation von Messgeräten, 48422000 Softwarepaketreihen, 72263000 Software-Implementierung, 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste, 72253200 Systemunterstützung, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen, 32230000 Funksendegeräte mit eingebautem Empfangsgerät, 32260000 Datenübertragungsanlagen, 38421000 Durchflussmessgeräte
5. Los
Los: LOT-0001