2. Verfahren
Verfahren
Titel: Exploitatie binnensportaccommodaties – Gemeente Zaltbommel
Beschreibung: Het doel van deze Europese niet-openbare aanbesteding is te komen tot een concessieovereenkomst met één opdrachtnemer voor het exploiteren van de huidig in gebruik zijnde twaalf (12) binnen- sportaccommodaties voor de Gemeente Zaltbommel. € 5.250.000,-
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Selectiecriteria zie Selectiedocumentatie
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92610000 Betrieb von Sportanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 92000000 Dienstleistungen in den Bereichen Erholung, Kultur und Sport
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92610000 Betrieb von Sportanlagen