See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky ICT vybavení 2023 - 2026
Beschreibung: Předmětem plnění DNS a následně zadávaných veřejných zakázek v rámci DNS a veřejných zakázek na základě uzavřené rámcové dohody v rámci DNS bude nákup standardního ICT vybavení, zejména pak PC, monitorů, notebooků, dataprojektorů, tiskáren, tabletů, serverů, grafických stanic a jiného obdobného zařízení výpočetní techniky.
Vorherige Bekanntmachung: 188363-2023
Interne Kennung: VZ/2023/020
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001