2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zavedení prvků cirkulárního hospodářství ve společnosti Andrla CZ s.r.o. – betonárna
Beschreibung: Předmětem plnění zakázky je dodávka v souvislosti s realizací akce „Zavedení prvků cirkulárního hospodářství ve společnosti Andrla CZ s.r.o. – betonárna“. Konkrétně se jedná o dodávku horizontální stacionární betonárny pro míchání betonových směsí, která bude přizpůsobena pro zpracování druhotných surovin pro výrobu betonu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43300000 Baugerät
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Zavedení prvků cirkulárního hospodářství ve společnosti Andrla CZ s.r.o. – betonárna