See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hakhoutbeheer in de provincie West-Vlaanderen
Beschreibung: De opdracht omvat hoofdzakelijk: ● Het uitvoeren van hakhoutbeheer langs de gewestwegen en autosnelwegen ● Het uitvoeren van regiewerken voor zover deze werken niet kunnen worden vergoed volgens de overige posten van het borderel en geen aannemingslast zijn ● Het plaatsen, instandhouden en verwijderen van alle reglementaire werfsignalisatie die nodig is voor de uitvoering van alle voormelde werken ● Het verwijderen van alle afval dat afkomstig is van de uitgevoerde werkzaamheden volgens de bepalingen van dit bestek
Interne Kennung: WWV/OND/D300/2025/4
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233294 Installation von Straßenverkehrssignalen, 77340000 Baum- und Heckenschnitt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WWV/OND/D300/2025/4 - 1
Interne Kennung: 1