2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Zakup i dostawa obłożeń operacyjnych na Blok operacyjny dla pacjentów SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym."
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa obłożeń operacyjnych na Blok operacyjny dla pacjentów SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: Załącznik nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia-Specyfikacja asortymentowo-cenowa, oraz Załącznik nr 7 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Interne Kennung: DZ/49/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i dostawa obłożeń operacyjnych na Blok operacyjny dla pacjentów SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym
Beschreibung: 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: Załącznik nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia-Specyfikacja asortymentowo-cenowa, oraz Załącznik nr 7 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego.