719249-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Planungsleistungen im Bauwesen – Zpracování projektové dokumentace a výkon inženýrské činnosti na akci „Vila domy a dopravní a technická infrastruktura bývalého areálu pily Návsí – BROWNFIELD“
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZpracování projektové dokumentace a výkon inženýrské činnosti na akci „Vila domy a dopravní a technická infrastruktura bývalého areálu pily Návsí – BROWNFIELD“
BeschreibungPředmětem této zakázky jsou projekční práce včetně potřebných průzkumů, zaměření a komplexní inženýrské činnosti k zajištění povolení záměru na akci „Vila domy a dopravní a technická infrastruktura bývalého areálu pily Návsí – BROWNFIELD“, včetně dokumentace pro provádění stavby, soupisu prací a dodávek a dozoru projektanta.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungZpracování projektové dokumentace a výkon inženýrské činnosti na akci „Vila domy a dopravní a technická infrastruktura bývalého areálu pily Návsí – BROWNFIELD“