71926-2026 - Ergebnis
Tschechien – Entwicklung von Flugsicherungssoftware – ESUP - EXIT
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelESUP - EXIT
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zajištění rozvoje systému ESUP-NS – klíčového elementu DPS systémů, který pracuje v roli záložního a doplňujícího systému pro hlavní DPS systém TopSky. Součástí je také požadavek zadavatele rozšíření licencí ke zdrojovým kódům tak, aby mohl být budoucí rozvoj systému soutěžen v otevřeném řízení. Předmětem plnění je dále zajištění kvalitní a spolehlivé servisní a hardwarové podpory pro následující systémy: ESUP-NS, HiFi SIMU TopSky, SIMU TWR, SIMU TR8 a TCM.
Vorherige Bekanntmachung2935-2023
Interne Kennung238/2022/IS/023
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212121 Entwicklung von Flugsicherungssoftware
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72212121 Entwicklung von Flugsicherungssoftware