See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie roślinnej zabudowy torowiska z mat rozchodnikowo-ziołowych w wybranych lokalizacjach na terenie m. st. Warszawy wraz z jej kompleksowym utrzymaniem (4 części),
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie roślinnej zabudowy torowiska z mat rozchodnikowo-ziołowych w wybranych lokalizacjach na terenie m. st. Warszawy wraz z jej kompleksowym utrzymaniem (4 części), w tym: 1) część nr 1 – wykonanie roślinnej zabudowy torowiska z mat rozchodnikowo-ziołowych w ul. Rembielińskiej i ul. Matki Teresy z Kalkuty na odcinku od trasy S8 do ul. Odrowąża, wraz z jej kompleksowym utrzymaniem; 2) część nr 2 – wykonanie roślinnej zabudowy torowiska z mat rozchodnikowo-ziołowych w al. Jana Pawła II, na odcinku od ronda Zgrupowania AK "Radosław" do pl. Grunwaldzkiego (z wyłączeniem wiaduktu) wraz z jej kompleksowym utrzymaniem; 3) część nr 3 – wykonanie roślinnej zabudowy torowiska z mat rozchodnikowo-ziołowych w ul. Słomińskiego na odcinku od ul. gen. Andersa do mostu Gdańskiego wraz z jej kompleksowym utrzymaniem; 4) część nr 4 – wykonanie roślinnej zabudowy torowiska z mat rozchodnikowo-ziołowych w ul. Grójeckiej na odcinku od ul. Banacha do pl. Narutowicza, wraz z jej kompleksowym utrzymaniem.
Vorherige Bekanntmachung: 580618-2025
Interne Kennung: DEZ/078/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w języku polskim, w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) – jako zamówienie sektorowe o wartości przekraczającej progi unijne, o których mowa w art. 3 ust. 1 pkt 2 ustawy Pzp. Adres strony internetowej prowadzonego postępowania, na której będą udostępniane dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem oraz zmiany i wyjaśnienia SWZ: https://tw.ezamawiajacy.pl/; podzakładka dla przedmiotowego postępowania: https://tw.ezamawiajacy.pl/pn/tw/demand/203078/notice/public/details dostępna w zakładce „Aktualne”, „W toku” lub „Rozstrzygnięte” (w zależności od etapu postępowania).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Wykonanie roślinnej zabudowy torowiska z mat rozchodnikowo-ziołowych w ul. Rembielińskiej i ul. Matki Teresy z Kalkuty na odcinku od trasy S8 do ul. Odrowąża, wraz z jej kompleksowym utrzymaniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części nr 1 jest wykonanie roślinnej zabudowy torowiska z mat rozchodnikowo-ziołowych w ul. Rembielińskiej i ul. Matki Teresy z Kalkuty na odcinku od trasy S8 do ul. Odrowąża, wraz z jej kompleksowym utrzymaniem, w tym: 1) etap 1 – wykonanie roślinnej zabudowy torowiska z mat wegetacyjnych, 2) etap 2 – kompleksowe utrzymanie roślinnej zabudowy torowiska z mat wegetacyjnych w okresach wskazanych w rozdziale II SWZ. Przedmiot zamówienia, w tym zakres podstawowy oraz zakres w ramach prawa opcji, określono szczegółowo w rozdziale II SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Wykonanie roślinnej zabudowy torowiska z mat rozchodnikowo-ziołowych w al. Jana Pawła II, na odcinku od ronda Zgrupowania AK "Radosław" do pl. Grunwaldzkiego (z wyłączeniem wiaduktu) wraz z jej kompleksowym utrzymaniem.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części nr 2 jest wykonanie roślinnej zabudowy torowiska z mat rozchodnikowo-ziołowych w al. Jana Pawła II, na odcinku od ronda Zgrupowania AK "Radosław" do pl. Grunwaldzkiego (z wyłączeniem wiaduktu) wraz z jej kompleksowym utrzymaniem, w tym: 1) etap 1 – wykonanie roślinnej zabudowy torowiska z mat wegetacyjnych, 2) etap 2 – kompleksowe utrzymanie roślinnej zabudowy torowiska z mat wegetacyjnych w okresach wskazanych w rozdziale II SWZ. Przedmiot zamówienia, w tym zakres podstawowy oraz zakres w ramach prawa opcji, określono szczegółowo w rozdziale II SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Wykonanie roślinnej zabudowy torowiska z mat rozchodnikowo-ziołowych w ul. Słomińskiego na odcinku od ul. gen. Andersa do mostu Gdańskiego wraz z jej kompleksowym utrzymaniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części nr 3 jest wykonanie roślinnej zabudowy torowiska z mat rozchodnikowo-ziołowych w ul. Słomińskiego na odcinku od ul. gen. Andersa do mostu Gdańskiego wraz z jej kompleksowym utrzymaniem, w tym: 1) etap 1 – wykonanie roślinnej zabudowy torowiska z mat wegetacyjnych, 2) etap 2 – kompleksowe utrzymanie roślinnej zabudowy torowiska z mat wegetacyjnych w okresach wskazanych w rozdziale II SWZ. Przedmiot zamówienia, w tym zakres podstawowy oraz zakres w ramach prawa opcji, określono szczegółowo w rozdziale II SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Wykonanie wykonanie roślinnej zabudowy torowiska z mat rozchodnikowo-ziołowych w ul. Grójeckiej na odcinku od ul. Banacha do pl. Narutowicza, wraz z jej kompleksowym utrzymaniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części nr 4 jest wykonanie wykonanie roślinnej zabudowy torowiska z mat rozchodnikowo-ziołowych w ul. Grójeckiej na odcinku od ul. Banacha do pl. Narutowicza, wraz z jej kompleksowym utrzymaniem, w tym: 1) etap 1 – wykonanie roślinnej zabudowy torowiska z mat wegetacyjnych, 2) etap 2 – kompleksowe utrzymanie roślinnej zabudowy torowiska z mat wegetacyjnych w okresach wskazanych w rozdziale II SWZ. Przedmiot zamówienia, w tym zakres podstawowy oraz zakres w ramach prawa opcji, określono szczegółowo w rozdziale II SWZ.
Interne Kennung: Część nr 4