2. Verfahren
Verfahren
Titel: ,,Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Wolanów wraz z utworzeniem i prowadzeniem PSZOK”
Beschreibung: ,,Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Wolanów wraz z utworzeniem i prowadzeniem PSZOK” Szczegółowy zakres zamówienia Zamawiający zawarł w SWZ i załącznikach.
Interne Kennung: WIR.271.19.2023.KG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Z uwagi na dobiegający końca termin obowiązywania umowy (umowa do dnia 31.12.2023r.) na realizację usługi na ,,Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Wolanów„ oraz na prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów zachodzi konieczność skrócenia terminu do składania ofert. Poprzednie przeprowadzone postepowanie na realizacji usługi w ww. zakresie z uwagi na brak środków w Budżecie Gminy Wolanów zostało unieważnione.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001