2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Schoonmaakdienstverlening en Glasbewassing
Beschreibung: Doel van deze Aanbesteding is het sluiten van één Overeenkomst met één Opdrachtnemer op basis van de Beste Prijs-Kwaliteit Verhouding door de Aanbestedende dienst. Doel van deze Opdracht is het bereiken van een optimale balans tussen tevredenheid interne gebruikers, gasten en bezoekers, medewerker(s) schoonmaakorganisatie enerzijds en een goede kostenverhouding anderzijds. Het schoonmaakbedrijf zorgt niet alleen voor schone gebouwen en een positieve beleving over de totale schoonmaakdienstverlening, maar sluit daarnaast ook op het gebied van leiding en contractmanagement aan bij de organisatie van de Opdrachtgever. Bovengrens €837.906,48 euro
Interne Kennung: 2025/013603
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Schoonmaakdienstverlening en Glasbewassing
Beschreibung: Doel van deze Opdracht is het bereiken van een optimale balans tussen tevredenheid interne gebruikers, gasten en bezoekers, medewerker(s) schoonmaakorganisatie enerzijds en een goede kostenverhouding anderzijds. Het schoonmaakbedrijf zorgt niet alleen voor schone gebouwen en een positieve beleving over de totale schoonmaakdienstverlening, maar sluit daarnaast ook op het gebied van leiding en contractmanagement aan bij de organisatie van de Opdrachtgever. De Opdrachtgever verwacht van de Opdrachtnemer dat deze zich opstelt als een professionele en proactieve partner in de realisatie van een schone locatie en een veilige verblijfs- en werk-/leef- omgeving. Bovengrens €837.906,48
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst wordt aangegaan voor de maximale duur van acht (8) jaar, te weten een vaste, initiële periode van vier (4) jaar, waarvan het eerste jaar geldt als proeftijd, met de mogelijkheid tot verlenging door de Opdrachtgever tot tweemaal (2x) twee (2) jaar.