719378-2023 - Wettbewerb
Polen – Abholung von Siedlungsabfällen – Przyjmowanie odpadów z PSZOK wraz z świadczeniem usług i dostaw towarzyszących
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przyjmowanie odpadów z PSZOK wraz z świadczeniem usług i dostaw towarzyszących
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia udzielanego w ramach postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, na potrzeby którego sporządzono niniejszy dokument zamówienia, są usługi i dostawy związane z bieżącym i prawidłowym funkcjonowaniem Punktów selektywnej zbiórki odpadów (dalej: „PSZOK”) na które składają się: 1) usługi i dostawy pomocnicze związane z prowadzeniem PSZOK przez Zamawiającego, w lokalizacji wskazanej w Rozdziale II ust. 2 pkt 1) – 4) OPZ (stosownie do części zamówienia), 2) usługa usuwania (przyjmowania), transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych zdeponowanych w PSZOK. 2. Zamawiający w: 1) załączniku nr 1 do OPZ sprecyzował wymiar przedmiotowy zamówienia za pomocą prognozowanej wielkości strumienia odpadów, z wyszczególnieniem frakcji odpadów zbieranych na PSZOK, 2) załączniku nr 2 do OPZ sprecyzował wymiar przedmiotowy zamówienia w zakresie infrastruktury technicznej, którą na PSZOK obowiązany jest zapewnić Wykonawca. 3. Wielkość strumienia odpadów została oszacowana na podstawie ilości odpadów zebranych w PSZOK w okresie od 1 stycznia 2022 r. do 31 lipca 2023 r. Dane te zostały uzyskane od podmiotu dotychczas prowadzącego PSZOK na terenie Związku i są załączone do OPZ (załącznik nr 3).
Interne Kennung: GO.271.22.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I zamówienia
Beschreibung: Świadczenie usługi określonej w Rozdziale I ust. 1 OPZ, względem PSZOK prowadzonego przez Zamawiającego na nieruchomości usytuowanej w miejscowości Lipka ul. Spokojna 1; Jedn. ewid. 303104_2 Gm. Lipka Obr. 0017 Lipka Dz. ewid. 176/10
Interne Kennung: Część I zamówienia
Los: LOT-0002
Titel: Część II zamówienia
Beschreibung: Świadczenie usług określonych w Rozdziale I ust. 1 OPZ, względem PSZOK prowadzonego przez Zamawiającego na nieruchomości usytuowanej w miejscowości Rataje, gmina Łobżenica, w obiekcie usytuowanym w miejscowości Rataje; jedn. ewid. 301904_5 Gm. Łobżenica, Obr. 0015 Rataje; Dz. ewid. 225/5, 225/9 (część II zamówienia).
Interne Kennung: Część II zamówienia
Los: LOT-0003
Titel: Część III zamówienia
Beschreibung: Świadczenie usług określonych w Rozdziale I ust. 1 OPZ, względem PSZOK prowadzonego przez Zamawiającego na nieruchomości usytuowanej w miejscowości Zakrzewo ul. Wybudowanie; Jedn. ewid. 303107_2 Gm. Zakrzewo; Obr. 0040 Zakrzewo; Dz. ewid. 1/23 (część III zamówienia).
Interne Kennung: Część III zamówienia
Los: LOT-0004
Titel: Część IV zamówienia
Beschreibung: Świadczenie usług określonych w Rozdziale I ust. 1 OPZ, względem PSZOK prowadzonego przez Zamawiającego na nieruchomości usytuowanej w miejscowości Tarnówka; Jedn. ewid. 303106_2 Gm. Tarnówka; Obr. 0060 Tarnówka; Dz. ewid. 661/2 (część IV zamówienia).
Interne Kennung: Część IV zamówienia