See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego i wyposażenia w ramach realizacji zadania "Poprawa dostępności do diagnostyki i leczenia onkologicznego ONKO+ w 7 Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku"
Beschreibung: Postępowanie w 42 pakietach
Interne Kennung: 630/2025/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Pakiet 1 z 42
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Pakiet 2 z 42
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: Pakiet 3 z 42
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Beschreibung: Pakiet 4 z 42
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Beschreibung: Pakiet 5 z 42
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Beschreibung: Pakiet 6 z 42
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Beschreibung: Pakiet 7 z 42
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Beschreibung: Pakiet 8 z 42
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Beschreibung: Pakiet 9 z 42
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Beschreibung: Pakiet 10 z 42
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Beschreibung: Pakiet 11 z 42
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12
Beschreibung: Pakiet 12 z 42
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13
Beschreibung: Pakiet 13 z 42
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14
Beschreibung: Pakiet 14 z 42
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15
Beschreibung: Pakiet 15 z 42
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16
Beschreibung: Pakiet 16 z 42
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17
Beschreibung: Pakiet 17 z 42
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18
Beschreibung: Pakiet 18 z 42
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19
Beschreibung: Pakiet 19 z 42
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20
Beschreibung: Pakiet 20 z 42
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21
Beschreibung: Pakiet 21 z 42
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22
Beschreibung: Pakiet 22 z 42
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23
Beschreibung: Pakiet 23 z 42
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24
Beschreibung: Pakiet 24 z 42
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25
Beschreibung: Pakiet 25 z 42
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26
Beschreibung: Pakiet 26 z 42
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27
Beschreibung: Pakiet 27 z 42
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28
Beschreibung: Pakiet 28 z 42
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29
Beschreibung: Pakiet 29 z 42
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 30
Beschreibung: Pakiet 30 z 42
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 31
Beschreibung: Pakiet 31 z 42
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet 32
Beschreibung: Pakiet 32 z 42
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet 33
Beschreibung: Pakiet 33 z 42
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet 34
Beschreibung: Pakiet 34 z 42
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet 35
Beschreibung: Pakiet 35 z 42
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet 36
Beschreibung: Pakiet 36 z 42
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet 37
Beschreibung: Pakiet 37 z 42
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet 38
Beschreibung: Pakiet 38 z 42
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet 39
Beschreibung: Pakiet 39 z 42
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet 40
Beschreibung: Pakiet 40 z 42
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet 41
Beschreibung: Pakiet 41 z 42
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet 42
Beschreibung: Pakiet 42 z 42
Interne Kennung: 42