719389-2023 - Wettbewerb
Polen – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Świadczenie usług dla internetowego serwisu informacyjnego Publicznych Służb Zatrudnienia (Wortal PSZ)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług dla internetowego serwisu informacyjnego Publicznych Służb Zatrudnienia (Wortal PSZ)
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowią usługi dotyczące Wortalu PSZ, w zakresie: a) rozwoju; b) administrowania oraz usuwania błędów i awarii; c) wsparcia Użytkowników w zakresie helpdesk. 2. Szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu, zakresu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia określają Projektowane Postanowienia Umowy (PPU) wraz z załącznikami, stanowiące załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: BDG-V.2711.18.2023.MW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przekazanie dokumentów elektronicznych, w tym ofert oraz oświadczeń, o których mowa w art. 125 ust. 1 oraz ust. 2 ustawy, t.j. Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (dalej zwanego JEDZ) następuje za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z wymogami określonymi „rozporządzeniu w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji”. Środkiem komunikacji elektronicznej, służącym złożeniu przez wykonawcę oferty wraz z załącznikami, JEDZ oraz oświadczeń i dokumentów składanych w postępowaniu jest Platforma dostępna pod adresem https://zamowienia-mrpips.ezamawiajacy.pl/ Ofertę oraz JEDZ składa się w formie elektronicznej tj. dokumentu podpisanego za pomocą kwalifikowanego podpisu elektronicznego, natomiast inne dokumenty składa się w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym – przez osobę uprawnioną, o której mowa w pkt 1.1 ppkt 3 SWZ. Oświadczenia podmiotów składających ofertę wspólnie oraz podmiotów, na zasobach których wykonawca polega, składane na formularzu JEDZ powinny zostać złożone w formie elektronicznej, podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym, przez każdego z nich w zakresie w jakim potwierdzają okoliczności, o których mowa powyżej. Złożenie oferty odbywa się poprzez: 1. dodanie w sekcji "Przygotowanie oferty", w podsekcji "Dokumenty do oferty" i wybranie docelowych plików, które mają zostać wczytane poprzez wybranie polecenia "Przeciągnij tutaj lub Wybierz plik z dysku", wskazanych w pkt 2.3.2 SWZ - podpisanych kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osoby uprawnione. Uwaga! Wykonawca po raz pierwszy uczestniczący w postępowaniu/składający ofertę musi odpowiednio wcześniej dokonać rejestracji/rozpocząć proces składania i podpisywania oferty uwzględniając czas na rejestrację i jej weryfikację, proces złożenia oferty w tym konieczności ewentualnego uzyskania pomocy technicznej. Ważne – oferta zapisana na Platformie nie oznacza, że została ona złożona. Zapisanie oferty daje użytkownikowi czas na wprowadzenie ewentualnych poprawek, uzupełnień, dołączenie dodatkowych załączników. Dopiero naciśnięcie klawisza ZŁÓŻ OFERTĘ oznacza złożenie oferty - zgodnie z przepisami Pzp. Potwierdzeniem prawidłowo złożonej Oferty jest komunikat systemowy „Oferta została złożona” oraz wygenerowany raport złożonej oferty. 2. załączenie na Platformie następujących oświadczeń i dokumentów w postaci plików (w sekcji "Przygotowanie oferty", w podsekcji "Dokumenty do oferty", dodaje się załączniki poprzez wybranie polecenia "Przeciągnij tutaj lub Wybierz plik z dysku” oraz wybranie docelowego pliku, który ma zostać wczytany): 2.1. druku Formularza Ofertowego (FO), którego wzór stanowi załącznik nr 1 do SWZ; UWAGA! - w przypadku złożenia oferty na innym formularzu niż załącznik nr 1 do SWZ, powinien on zawierać wszystkie niezbędne informacje wymagane w tym załączniku; - FO nie podlega uzupełnieniu na podstawie art. 128 ust. 1 ustawy; - brak złożenia FO lub złożenie FO niezawierającego wszystkich wymaganych przez zamawiającego informacji, spowoduje odrzucenie oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy. 2.2. oryginału dokumentu potwierdzającego wniesienie wadium w formie innej niż pieniężna – dokument potwierdzający wniesienie wadium musi zostać załączony do oferty na Platformie w oryginale w postaci dokumentu elektronicznego podpisanego kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osobę/osoby upoważnioną/ upoważnione do reprezentowania wystawcy dokumentu (gwaranta), w formie dopuszczalnej zgodnie z art. 97 ust. 7 ustawy. 2.3. oryginału JEDZ w postaci dokumentu elektronicznego – szczegółowe zasady wypełniania JEDZ zostały określone w pkt. 2.4 i w pkt 8.1-8.6 SWZ; 2.4. dokumentu (np. pełnomocnictwa) potwierdzającego, że oferta została złożona przez osobę upoważnioną do reprezentowania wykonawcy (forma pełnomocnictwa została wskazana w pkt 1.1 ppkt 3 SWZ) – w przypadku, gdy oferta została podpisana przez inną osobę niż umocowaną w dokumencie rejestrowym wykonawcy; 2.5. zobowiązania podmiotu trzeciego – o którym mowa w pkt 7.4. i 7.6. SWZ – jeżeli wykonawca polega na zasobach lub sytuacji podmiotu trzeciego; 2.6. w przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, o których mowa w pkt 1.3.1 SWZ: a) pełnomocnictwo, o którym mowa w pkt 1.3.1 ppkt 2 SWZ; b) oświadczenia wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni wykonawcy – w przypadku, gdy w odniesieniu do warunku udziału określonego w pkt 7.1.6.4.1 SWZ wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia polegają na zdolnościach tych z wykonawców, którzy wykonają usługi, do realizacji których te zdolności są wymagane. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 9 do SWZ. 2.3.2.7. przedmiotowego środka dowodowego, tj.: 2.3.2.7.1 Wykazu osób, do oceny w ramach kryterium oceny ofert „Doświadczenie osób skierowanych do realizacji zamówienia” (kryterium nr 5) sporządzonego zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 6a do SWZ. UWAGA! - do oceny w kryterium nie mogą zostać przedstawione osoby inne, niż wskazane na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, o którym mowa w pkt 7.1.6.4.2. SWZ; -dokument ten nie podlega przepisom art. 128 ust. 1 i 2 ustawy i w razie jego nie złożenia lub złożenia dokumentu wadliwego, Zamawiający nie będzie wzywał wykonawcy do jego złożenia, uzupełnienia lub poprawienia. 2.3.2.7.2 Koncepcji wstępnej wykonania funkcjonalności przygotowanej z uwzględnieniem wymagań Zamawiającego określonych w pkt 13.6 SWZ. Na podstawie tego dokumentu Zamawiający dokona oceny i porównania złożonych ofert zgodnie z kryterium nr 4 oceny ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72210000 Programmierung von Softwarepaketen, 72212000 Programmierung von Anwendersoftware, 72212200 Entwicklung von Vernetzungs-, Internet- und Intranetsoftware, 72413000 Website-Gestaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowią usługi dotyczące Wortalu PSZ, w zakresie: a) rozwoju; b) administrowania oraz usuwania błędów i awarii; c) wsparcia Użytkowników w zakresie helpdesk. Szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu, zakresu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia określają Projektowane Postanowienia Umowy (PPU) wraz z załącznikami, stanowiące załącznik nr 2 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72210000 Programmierung von Softwarepaketen, 72212000 Programmierung von Anwendersoftware, 72212200 Entwicklung von Vernetzungs-, Internet- und Intranetsoftware, 72263000 Software-Implementierung, 72413000 Website-Gestaltung