719417-2025 - Ergebnis
Polen – Frontschaufellader – Dostawa ładowarki kołowej.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa ładowarki kołowej.
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest dostawa ładowarki kołowej. Szczegółowe parametry techniczne i wyposażenie przedmiotu zamówienia precyzuje SWZ oraz specyfikacja techniczna stanowiąca Załącznik nr 1 do projektu umowy. Przekazanie przedmiotu zamówienia nastąpi w siedzibie i miejscu wskazanym przez Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung558742-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43250000 Frontschaufellader
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa ładowarki kołowej