See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług szkoleniowych w zakresie współpracy międzysektorowej
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie współpracy międzysektorowej w wymiarze 8 godzin dla grupy średnio 20 osobowej – pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych. 2) Zakres zamówienia podstawowego obejmuje świadczenie usług szkoleniowych w liczbie: a) Część A: Województwo kujawsko-pomorskie – 56 godzin usług szkoleniowych, 7 grup szkoleniowych b) Część B: Województwo lubelskie, 80 godzin usług szkoleniowych, 10 grup szkoleniowych c) Część C: Województwo lubuskie, 40 godzin usług szkoleniowych, 5 grup szkoleniowych d) Część D: Województwo łódzkie, 80 godzin usług szkoleniowych, 10 grup szkoleniowych e) Część E: Województwo małopolskie, 80 godzin usług szkoleniowych, 10 grup szkoleniowych f) Część F: Województwo opolskie, 32 godziny usług szkoleniowych, 4 grupy szkoleniowe g) Część G: Województwo pomorskie, 56 godzin usług szkoleniowych, 7 grup szkoleniowych h) Część H: Województwo śląskie, 112 godziny usług szkoleniowych, 14 grup szkoleniowych i) Część I: Województwo świętokrzyskie, 32 godziny usług szkoleniowych, 4 grupy szkoleniowe j) Część J: Województwo warmińsko mazurskie, 56 godziny usług szkoleniowych, 7 grup szkoleniowych k) Część K: Województwo wielkopolskie, 120 godzin usług szkoleniowych, 15 grup szkoleniowych l) Część L: Województwo zachodniopomorskie, 64 godziny usług szkoleniowych, 8 grup szkoleniowych Przez godzinę szkolenia należy rozumieć 45 minut zajęć. Liczba godzin szkoleń w ciągu jednego dnia: minimalna – 4 godziny, maksymalna – 8 godzin. Cykl szkoleniowy dla jednej grupy powinien się zamknąć w maksymalnie 60 dni. 3) Zakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: a) Cześć A: województwo kujawsko-pomorskie – 28 godzin szkoleniowych, b) Część B: województwo lubelskie - 40 godzin szkoleniowych, c) Część C: województwo lubuskie - 20 godzin szkoleniowych, d) Część D: województwo łódzkie - 40 godzin szkoleniowych, e) Część E: województwo małopolskie - 40 godzin usług szkoleniowych, f) Cześć F: województwo opolskie - 16 godziny szkoleniowe, g) Część G: województwo pomorskie - 28 godziny szkoleniowych, h) Część H: województwo śląskie - 56 godzin szkoleniowych, i) Część I: województwo świętokrzyskie – 16 godziny szkoleniowe, j) Część J: województwo warmińsko-mazurskie - 28 godziny szkoleniowe, k) Część K: województwo wielkopolskie - 60 godzin szkoleniowych, l) Część L: województwo zachodniopomorskie - 32 godziny szkoleniowe, z zastrzeżeniem, iż zakres ten może być realizowany w całości lub części. Szczegóły dotyczące prawa opcji zawiera SWZ oraz wzór umowy (załącznik nr 3 do SWZ). 4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2 i 2A do SWZ. 5) Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, zgodnie z poniższym podziałem: a)część A: świadczenie usługi szkoleniowej w woj. kujawsko-pomorskim, b)część B: świadczenie usługi szkoleniowej w woj. lubelskim, c)część C: świadczenie usługi szkoleniowej w woj. lubuskim, d)część D: świadczenie usługi szkoleniowej w woj. łódzkim, e)część E: świadczenie usługi szkoleniowej w woj. małopolskim, f)część F: świadczenie usługi szkoleniowej w woj. opolskim, g)część G: świadczenie usługi szkoleniowej w woj. pomorskim, h)część H: świadczenie usługi szkoleniowej w woj. śląskim, i) część I: świadczenie usługi szkoleniowej w woj. świętokrzyskim, j)część J: świadczenie usługi szkoleniowej w woj. warmińsko-mazurskim, k)część K: świadczenie usługi szkoleniowej w woj. wielkopolskim, l)część L: świadczenie usługi szkoleniowej w woj. zachodniopomorskim, 6) Zamawiający nie ogranicza liczby części, na którą wykonawca może złożyć ofertę, ani nie wskazuje maksymalnej liczby części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu wykonawcy; 7) Zamawiający nie przewiduje możliwości składania ofert wariantowych. 8) Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień na usługi podobne w rozumieniu przepisu art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. 9) Opcja (art. 441 ustawy Pzp). a) Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji polegającego na wykonaniu dodatkowych godzin usług szkoleniowych dla dodatkowych grup szkoleniowych, w wymiarze godzin wskazanym w ust. 1 pkt 3) SWZ. Szczegółowy zakres usług objętych prawem opcji został określony w załączniku nr 2 do SWZ. b) Szczegóły dotyczące opcji, określenie rodzaju i okoliczności skorzystania z prawa opcji zawiera załącznik nr 3 do SWZ (wzór umowy). 10) Termin realizacji zamówienia: do 5 miesięcy od daty zawarcia Umowy nie później jednak niż do 31.03.2026 r., z zastrzeżeniem, że wykonanie Przedmiotu Umowy w zakresie części objętej prawem opcji nie może przekroczyć daty zakończenia realizacji Umowy. Oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji, Zamawiający złoży nie później niż na 3 miesiące przed upływem terminu realizacji Umowy 11) Adres świadczenia usługi: szkolenia będą realizowane w formie on-line. Wykonawca zapewnia narzędzie do szkoleń w formule on-line. 12) Zamawiający przewiduje wypłatę wynagrodzenia w częściach – po przeprowadzeniu szkolenia w każdej grupie. Wynagrodzenie będzie płatne w terminie do 30 dni od dnia otrzymania przez Zamawiającego rachunku/faktury VAT za wykonanie usługi. 13) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. 14) Zamawiający nie przewiduje dodatkowych wymagań związanych z realizacją zamówienia, w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp; 15) Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie dla wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp (klauzula zastrzeżona); 16)Zamawiający wymaga, aby czynności techniczne i organizacyjne związane z przeprowadzeniem szkolenia (nie dotyczy osobistego wykonywania czynności przez Wykonawcę lub podwykonawcę), wykonywane były przez osoby zatrudnione przez Wykonawcę (lub podwykonawcę, jeżeli
Vorherige Bekanntmachung: 560558-2025
Interne Kennung: DZP.382.6.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 360 pkt 3 ustawy Pzp
Zentrale Elemente des Verfahrens: Komunikacja w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcami, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim, w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej o nazwie eZamawiający (zwanej dalej także: „platformą” lub „platformą zakupową”) pod adresem: https://us.ezamawiajacy.pl/
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Świadczenie usług szkoleniowych w zakresie współpracy międzysektorowej dla pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych (część A)
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie współpracy międzysektorowej w wymiarze 8 godzin dla grupy średnio 20-osobowej – pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych. 2) Zakres zamówienia podstawowego obejmuje świadczenie usług szkoleniowych w liczbie: 56 godzin usług szkoleniowych, 7 grup szkoleniowych, Przez godzinę szkolenia należy rozumieć 45 minut zajęć. Liczba godzin szkoleń w ciągu jednego dnia: minimum – 4 godziny, maksimum – 8 godzin. Cykl szkoleniowy dla jednej grupy powinien się zamknąć w maksymalnie 60 dni. 3) Zakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 28 godzin szkoleniowych 4) Termin realizacji zamówienia: do 5 miesięcy od daty zawarcia Umowy nie później jednak niż do 31.03.2026 r., z zastrzeżeniem, że wykonanie Przedmiotu Umowy w zakresie części objętej prawem opcji nie może przekroczyć daty zakończenia realizacji Umowy. Oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji, Zamawiający złoży nie później niż na 3 miesiące przed upływem terminu realizacji Umowy 5) Adres świadczenia usługi: szkolenia będą realizowane w formie on-line. Wykonawca zapewnia narzędzie do szkoleń w formule on-line. 6) Zamawiający przewiduje wypłatę wynagrodzenia w częściach – po przeprowadzeniu szkolenia w każdej grupie. Wynagrodzenie będzie płatne w terminie do 30 dni od dnia otrzymania przez Zamawiającego rachunku/faktury VAT za wykonanie usługi. 7) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: część A - województwo kujawsko-pomorskie
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 28 godzin szkoleniowych
Los: LOT-0005
Titel: Świadczenie usług szkoleniowych w zakresie współpracy międzysektorowej dla pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych (część B)
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie współpracy międzysektorowej w wymiarze 8 godzin dla grupy średnio 20-osobowej – pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych. 2) Zakres zamówienia podstawowego obejmuje świadczenie usług szkoleniowych w liczbie: 80 godzin usług szkoleniowych, 10 grup szkoleniowych, Przez godzinę szkolenia należy rozumieć 45 minut zajęć. Liczba godzin szkoleń w ciągu jednego dnia: minimum – 4 godziny, maksimum – 8 godzin. Cykl szkoleniowy dla jednej grupy powinien się zamknąć w maksymalnie 60 dni. 3) Zakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 40 godzin szkoleniowych 4) Termin realizacji zamówienia: do 5 miesięcy od daty zawarcia Umowy nie później jednak niż do 31.03.2026 r., z zastrzeżeniem, że wykonanie Przedmiotu Umowy w zakresie części objętej prawem opcji nie może przekroczyć daty zakończenia realizacji Umowy. Oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji, Zamawiający złoży nie później niż na 3 miesiące przed upływem terminu realizacji Umowy 5) Adres świadczenia usługi: szkolenia będą realizowane w formie on-line. Wykonawca zapewnia narzędzie do szkoleń w formule on-line. 6) Zamawiający przewiduje wypłatę wynagrodzenia w częściach – po przeprowadzeniu szkolenia w każdej grupie. Wynagrodzenie będzie płatne w terminie do 30 dni od dnia otrzymania przez Zamawiającego rachunku/faktury VAT za wykonanie usługi. 7) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: część B - województwo lubelskie
Beschreibung der Optionen: Zakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 40 godzin szkoleniowych
Los: LOT-0006
Titel: Świadczenie usług szkoleniowych w zakresie współpracy międzysektorowej dla pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych (część C)
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie współpracy międzysektorowej w wymiarze 8 godzin dla grupy średnio 20-osobowej – pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych. 2) Zakres zamówienia podstawowego obejmuje świadczenie usług szkoleniowych w liczbie: 40 godzin usług szkoleniowych, 5 grup szkoleniowych, Przez godzinę szkolenia należy rozumieć 45 minut zajęć. Liczba godzin szkoleń w ciągu jednego dnia: minimum – 4 godziny, maksimum – 8 godzin. Cykl szkoleniowy dla jednej grupy powinien się zamknąć w maksymalnie 60 dni. 3) Zakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 20 godzin szkoleniowych 4) Termin realizacji zamówienia: do 5 miesięcy od daty zawarcia Umowy nie później jednak niż do 31.03.2026 r., z zastrzeżeniem, że wykonanie Przedmiotu Umowy w zakresie części objętej prawem opcji nie może przekroczyć daty zakończenia realizacji Umowy. Oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji, Zamawiający złoży nie później niż na 3 miesiące przed upływem terminu realizacji Umowy 5) Adres świadczenia usługi: szkolenia będą realizowane w formie on-line. Wykonawca zapewnia narzędzie do szkoleń w formule on-line. 6) Zamawiający przewiduje wypłatę wynagrodzenia w częściach – po przeprowadzeniu szkolenia w każdej grupie. Wynagrodzenie będzie płatne w terminie do 30 dni od dnia otrzymania przez Zamawiającego rachunku/faktury VAT za wykonanie usługi. 7) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: część C - województwo lubuskie
Beschreibung der Optionen: Zakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 20 godzin szkoleniowych
Los: LOT-0007
Titel: Świadczenie usług szkoleniowych w zakresie współpracy międzysektorowej dla pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych (część D)
Interne Kennung: część D - województwo łódzkie
Los: LOT-0008
Titel: Świadczenie usług szkoleniowych w zakresie współpracy międzysektorowej dla pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych (część F)
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie współpracy międzysektorowej w wymiarze 8 godzin dla grupy średnio 20-osobowej – pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych. 2) Zakres zamówienia podstawowego obejmuje świadczenie usług szkoleniowych w liczbie: - 32 godziny usług szkoleniowych, 4 grupy szkoleniowe, Przez godzinę szkolenia należy rozumieć 45 minut zajęć. Liczba godzin szkoleń w ciągu jednego dnia: minimum – 4 godziny, maksimum – 8 godzin. Cykl szkoleniowy dla jednej grupy powinien się zamknąć w maksymalnie 60 dni. 3) Zakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 16 godziny szkoleniowe 4) Termin realizacji zamówienia: do 5 miesięcy od daty zawarcia Umowy nie później jednak niż do 31.03.2026 r., z zastrzeżeniem, że wykonanie Przedmiotu Umowy w zakresie części objętej prawem opcji nie może przekroczyć daty zakończenia realizacji Umowy. Oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji, Zamawiający złoży nie później niż na 3 miesiące przed upływem terminu realizacji Umowy 5) Adres świadczenia usługi: szkolenia będą realizowane w formie on-line. Wykonawca zapewnia narzędzie do szkoleń w formule on-line. 6) Zamawiający przewiduje wypłatę wynagrodzenia w częściach – po przeprowadzeniu szkolenia w każdej grupie. Wynagrodzenie będzie płatne w terminie do 30 dni od dnia otrzymania przez Zamawiającego rachunku/faktury VAT za wykonanie usługi. 7) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: część F - województwo opolskie
Beschreibung der Optionen: Zakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 16 godziny szkoleniowe
Los: LOT-0009
Titel: Świadczenie usług szkoleniowych w zakresie współpracy międzysektorowej dla pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych (część E)
Interne Kennung: część E - województwo małopolskie
Los: LOT-0010
Titel: Świadczenie usług szkoleniowych w zakresie współpracy międzysektorowej dla pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych (część G)
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie współpracy międzysektorowej w wymiarze 8 godzin dla grupy średnio 20-osobowej – pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych. 2) Zakres zamówienia podstawowego obejmuje świadczenie usług szkoleniowych w liczbie: - 56 godziny usług szkoleniowych, 7 grup szkoleniowych, Przez godzinę szkolenia należy rozumieć 45 minut zajęć. Liczba godzin szkoleń w ciągu jednego dnia: minimum – 4 godziny, maksimum – 8 godzin. Cykl szkoleniowy dla jednej grupy powinien się zamknąć w maksymalnie 60 dni. 3) Zakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 28 godzin szkoleniowych 4) Termin realizacji zamówienia: do 5 miesięcy od daty zawarcia Umowy nie później jednak niż do 31.03.2026 r., z zastrzeżeniem, że wykonanie Przedmiotu Umowy w zakresie części objętej prawem opcji nie może przekroczyć daty zakończenia realizacji Umowy. Oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji, Zamawiający złoży nie później niż na 3 miesiące przed upływem terminu realizacji Umowy 5) Adres świadczenia usługi: szkolenia będą realizowane w formie on-line. Wykonawca zapewnia narzędzie do szkoleń w formule on-line. 6) Zamawiający przewiduje wypłatę wynagrodzenia w częściach – po przeprowadzeniu szkolenia w każdej grupie. Wynagrodzenie będzie płatne w terminie do 30 dni od dnia otrzymania przez Zamawiającego rachunku/faktury VAT za wykonanie usługi. 7) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: część G - województwo pomorskie
Los: LOT-0011
Titel: Świadczenie usług szkoleniowych w zakresie współpracy międzysektorowej dla pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych (część H)
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie współpracy międzysektorowej w wymiarze 8 godzin dla grupy średnio 20-osobowej – pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych. 2) Zakres zamówienia podstawowego obejmuje świadczenie usług szkoleniowych w liczbie: - 112 godzin usług szkoleniowych, 14 grup szkoleniowych, Przez godzinę szkolenia należy rozumieć 45 minut zajęć. Liczba godzin szkoleń w ciągu jednego dnia: minimum – 4 godziny, maksimum – 8 godzin. Cykl szkoleniowy dla jednej grupy powinien się zamknąć w maksymalnie 60 dni. 3) Zakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 56 godzin szkoleniowych 4) Termin realizacji zamówienia: do 5 miesięcy od daty zawarcia Umowy nie później jednak niż do 31.03.2026 r., z zastrzeżeniem, że wykonanie Przedmiotu Umowy w zakresie części objętej prawem opcji nie może przekroczyć daty zakończenia realizacji Umowy. Oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji, Zamawiający złoży nie później niż na 3 miesiące przed upływem terminu realizacji Umowy 5) Adres świadczenia usługi: szkolenia będą realizowane w formie on-line. Wykonawca zapewnia narzędzie do szkoleń w formule on-line. 6) Zamawiający przewiduje wypłatę wynagrodzenia w częściach – po przeprowadzeniu szkolenia w każdej grupie. Wynagrodzenie będzie płatne w terminie do 30 dni od dnia otrzymania przez Zamawiającego rachunku/faktury VAT za wykonanie usługi. 7) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: część H: województwo śląskie
Beschreibung der Optionen: Zakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 56 godzin szkoleniowych
Los: LOT-0012
Titel: Świadczenie usług szkoleniowych w zakresie współpracy międzysektorowej dla pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych (część I)
Interne Kennung: część I: województwo świętokrzyskie
Los: LOT-0013
Titel: Świadczenie usług szkoleniowych w zakresie współpracy międzysektorowej dla pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych (część K)
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie współpracy międzysektorowej w wymiarze 8 godzin dla grupy średnio 20-osobowej – pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych. 2) Zakres zamówienia podstawowego obejmuje świadczenie usług szkoleniowych w liczbie: -120 godzin usług szkoleniowych, 15 grup szkoleniowych, Przez godzinę szkolenia należy rozumieć 45 minut zajęć. Liczba godzin szkoleń w ciągu jednego dnia: minimum – 4 godziny, maksimum – 8 godzin. Cykl szkoleniowy dla jednej grupy powinien się zamknąć w maksymalnie 60 dni. 3) Zakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 60 godzin szkoleniowych 4) Termin realizacji zamówienia: do 5 miesięcy od daty zawarcia Umowy nie później jednak niż do 31.03.2026 r., z zastrzeżeniem, że wykonanie Przedmiotu Umowy w zakresie części objętej prawem opcji nie może przekroczyć daty zakończenia realizacji Umowy. Oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji, Zamawiający złoży nie później niż na 3 miesiące przed upływem terminu realizacji Umowy 5) Adres świadczenia usługi: szkolenia będą realizowane w formie on-line. Wykonawca zapewnia narzędzie do szkoleń w formule on-line. 6) Zamawiający przewiduje wypłatę wynagrodzenia w częściach – po przeprowadzeniu szkolenia w każdej grupie. Wynagrodzenie będzie płatne w terminie do 30 dni od dnia otrzymania przez Zamawiającego rachunku/faktury VAT za wykonanie usługi. 7) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: część K: województwo wielkopolskie
Beschreibung der Optionen: Zakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 60 godzin szkoleniowych
Los: LOT-0015
Titel: Świadczenie usług szkoleniowych w zakresie współpracy międzysektorowej dla pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych (część L)
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie współpracy międzysektorowej w wymiarze 8 godzin dla grupy średnio 20-osobowej – pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych. 2) Zakres zamówienia podstawowego obejmuje świadczenie usług szkoleniowych w liczbie: -64 godzin usług szkoleniowych, 8 grup szkoleniowych, Przez godzinę szkolenia należy rozumieć 45 minut zajęć. Liczba godzin szkoleń w ciągu jednego dnia: minimum – 4 godziny, maksimum – 8 godzin. Cykl szkoleniowy dla jednej grupy powinien się zamknąć w maksymalnie 60 dni. 3) Zakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 32 godziny szkoleniowe 4) Termin realizacji zamówienia: do 5 miesięcy od daty zawarcia Umowy nie później jednak niż do 31.03.2026 r., z zastrzeżeniem, że wykonanie Przedmiotu Umowy w zakresie części objętej prawem opcji nie może przekroczyć daty zakończenia realizacji Umowy. Oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji, Zamawiający złoży nie później niż na 3 miesiące przed upływem terminu realizacji Umowy 5) Adres świadczenia usługi: szkolenia będą realizowane w formie on-line. Wykonawca zapewnia narzędzie do szkoleń w formule on-line. 6) Zamawiający przewiduje wypłatę wynagrodzenia w częściach – po przeprowadzeniu szkolenia w każdej grupie. Wynagrodzenie będzie płatne w terminie do 30 dni od dnia otrzymania przez Zamawiającego rachunku/faktury VAT za wykonanie usługi. 7) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: część L: województwo zachodniopomorskie
Beschreibung der Optionen: Zakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 32 godziny szkoleniowe
Los: LOT-0016
Titel: Świadczenie usług szkoleniowych w zakresie współpracy międzysektorowej dla pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych (część J)
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie współpracy międzysektorowej w wymiarze 8 godzin dla grupy średnio 20-osobowej – pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych. 2) Zakres zamówienia podstawowego obejmuje świadczenie usług szkoleniowych w liczbie: -56 godziny usług szkoleniowych, 7 grup szkoleniowych, Przez godzinę szkolenia należy rozumieć 45 minut zajęć. Liczba godzin szkoleń w ciągu jednego dnia: minimum – 4 godziny, maksimum – 8 godzin. Cykl szkoleniowy dla jednej grupy powinien się zamknąć w maksymalnie 60 dni. 3) Zakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 28 godziny szkoleniowe 4) Termin realizacji zamówienia: do 5 miesięcy od daty zawarcia Umowy nie później jednak niż do 31.03.2026 r., z zastrzeżeniem, że wykonanie Przedmiotu Umowy w zakresie części objętej prawem opcji nie może przekroczyć daty zakończenia realizacji Umowy. Oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji, Zamawiający złoży nie później niż na 3 miesiące przed upływem terminu realizacji Umowy 5) Adres świadczenia usługi: szkolenia będą realizowane w formie on-line. Wykonawca zapewnia narzędzie do szkoleń w formule on-line. 6) Zamawiający przewiduje wypłatę wynagrodzenia w częściach – po przeprowadzeniu szkolenia w każdej grupie. Wynagrodzenie będzie płatne w terminie do 30 dni od dnia otrzymania przez Zamawiającego rachunku/faktury VAT za wykonanie usługi. 7) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: część J: województwo warmińsko-mazurskie
Beschreibung der Optionen: Zakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 28 godziny szkoleniowe