2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gospodarka wodno-ściekowa w popegeerowskiej gminie Mieszkowice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Gospodarka wodno-ściekowa w popegeerowskiej gminie Mieszkowice. Zamówienie podzielone jest na 2 części. Część 1. Renowacja dwóch przepompowni ścieków zlokalizowanych w miejscowościach Kłosów i Kurzycko. Część 2. Dostawa fabrycznie nowego pojazdu specjalnego do ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji.
Interne Kennung: GP.271.14.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone będzie trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2023 r. poz. 1605 z późn. zm.) – dalej: ustawa Pzp. 2. Zamawiający nie przewiduje możliwości ograniczenia liczby wykonawców.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232423 Bau von Abwasserpumpstationen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1. Renowacja dwóch przepompowni ścieków zlokalizowanych w miejscowościach Kłosów i Kurzycko.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest renowacja przepompowni ścieków zlokalizowanych na działkach nr 144, obręb Kłosów oraz nr 40 obręb Kurzycko. Zamówienie obejmuje m.in. : oczyszczenie hydrodynamiczne, piaskowanie ścian przepompowni, reproflacja powierzchni ścian przepompowni, dostawa i montaż osprzętu po renowacji zbiornika przepompowni
Interne Kennung: GP.271.14.1.2023
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232423 Bau von Abwasserpumpstationen
Los: LOT-0002
Titel: Część 2. Dostawa fabrycznie nowego pojazdu specjalnego do ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego pojazdu specjalnego do ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji. Oferowany pojazd nie może być prototypem.
Interne Kennung: GP.271.14.2.2023