2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vývoj a technická podpora webového klienta pro NCTS, AES a eDovoz – opakované zadání
Beschreibung: Vývoj a technická podpora webového klienta pro NCTS, AES a eDovoz pro obchodní veřejnost, kterého poskytuje CS ČR malým a středním podnikům zdarma, na základě nových legislativních a technických požadavků, požadavků uživatelů aplikace, požadavků týkajících se propojení aplikace s jinými aplikacemi informačního systému CS ČR a dalších požadavků.
Interne Kennung: 30097/2024-900000-090
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadavatel uveřejní na svém profilu dokumentaci zadávacího řízení pro nadlimitní veřejnou zakázku na dodávky, zadávanou v otevřeném řízení ve smyslu § 56 a násl. ZZVZ. Popis zadávacího postupu je popsán v zadávací dokumentaci a ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72610000 Computerunterstützung, 72262000 Software-Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72262000 Software-Entwicklung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze Smluv na veřejnou zakázku. Na základě vyhrazené změny si zadavatel vyhrazuje právo požadovat další plnění díla, a to v časovém rozmezí od 1. 1. 2031 do 31. 12. 2032. Předmětem plnění díla v rámci vyhrazené změny závazku, která je v Závazných vzorech smluv označována zavedenou zkratkou „smluvní opce“, bude rozvoj a technická podpora na základě provozních požadavků a aktuálních potřeb CS. Bližší specifikace vyhrazené změny závazku je uvedena v Závazných vzorech smluv.