719483-2025 - Wettbewerb
Polen – Patronen – Dostawa 30 mm naboi z pociskiem ćwiczebnym bez smugacza TP lub równoważnych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa 30 mm naboi z pociskiem ćwiczebnym bez smugacza TP lub równoważnych.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 30 mm naboi z pociskiem ćwiczebnym bez smugacza TP lub równoważnych w ilości 64 515 szt. w latach 2026-2029.
Interne KennungAU/211/VI/2025
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35331500 Patronen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35331500 Patronen
5. Los
LosLOT-0001
Titel30 mm nabój z pociskiem ćwiczebnym bez smugacza TP lub równoważny.
BeschreibungZakup dotyczy dostawy 30 mm naboi z pociskiem ćwiczebnym bez smugacza TP lub równoważnych. Dostawy będą realizowane w latach 2026-2029. Wymagania i informacje zostaną określone w Specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).
Menge64 515 Stück