71956-2026 - Wettbewerb
Polen – Straßenarbeiten – Budowa połączenia DK 87 z DW 969 wraz z budową mostu na rz. Dunajec w m. Nowy Sącz
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa połączenia DK 87 z DW 969 wraz z budową mostu na rz. Dunajec w m. Nowy Sącz
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi wykonanie budowy nowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 969 (klasy G) pomiędzy drogą powiatową nr 1583K a drogą krajową nr 87 zlokalizowanego na terenie gmin Chełmiec i Podegrodzie oraz miasta Nowy Sącz wraz z budową obiektu mostowego na rz. Dunajec i rozbudową odcinka drogi krajowej nr 87 na terenie miasta Nowy Sącz. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiący zał. nr 1 SWZ.
Interne Kennung: ZDW-DN-4-26-66/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45221000 Bauarbeiten für Brücken, Tunnel, Schächte und Unterführungen, 45221121 Bau von Straßenviadukten, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi wykonanie budowy nowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 969 (klasy G) pomiędzy drogą powiatową nr 1583K a drogą krajową nr 87 zlokalizowanego na terenie gmin Chełmiec i Podegrodzie oraz miasta Nowy Sącz wraz z budową obiektu mostowego na rz. Dunajec i rozbudową odcinka drogi krajowej nr 87 na terenie miasta Nowy Sącz. Zamówienie obejmuje wykonanie robót budowlanych związanych z budową, rozbudową i przebudową dróg, budową mostów, wiaduktu i urządzeń wodnych oraz przebudową niezbędnej infrastruktury technicznej w oparciu o udostępnioną przez Zamawiającego dokumentację projektową, przy uwzględnieniu wymogów wynikających z pozyskanych dla inwestycji decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach (DUŚ), decyzji ZRID oraz pozostałych decyzji, opinii, warunków i uzgodnień. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiący zał. nr 1 SWZ.