2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groenonderhoud Vessem-Wintelre - gemeente Eersel
Beschreibung: De werkzaamheden bestaan hoofdzakelijk uit: -onderhoud boomspiegels -onderhoud gazons -onderhoud graskanten (hard en zacht) -onderhoud sierheesters -onderhoud bodembedekkers -onderhoud botanische rozen -onderhoud lint- en blokhagen -onderhoud bosplantsoen -onderhoud zandbakken -ter beschikking stellenmaterieel en personeel -toepassen verkeersmaatregelen
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000