See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa konserwacji i serwisu oraz przeglądu central wentylacyjno - klimatyzacyjnych, klimatyzatorów oraz agregatów chłodniczych w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi konserwacji i serwisu oraz przeglądu central wentylacyjno - klimatyzacyjnych, klimatyzatorów oraz agregatów chłodniczych znajdujących się w jednostce organizacyjnej UCK WUM - Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus w Warszawie ul. Lindleya 4 oraz w budynku przy ul. Emilii Plater 21. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 (Formularz asorytmentowo-cenowy) i Załącznik nr 2a do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 503837-2025
Interne Kennung: DZPUCK.262.122.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi konserwacji i serwisu oraz przeglądu central wentylacyjno - klimatyzacyjnych, klimatyzatorów oraz agregatów chłodniczych znajdujących się w jednostce organizacyjnej UCK WUM - Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus w Warszawie ul. Lindleya 4 oraz w budynku przy ul. Emilii Plater 21. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 (Formularz asorytmentowo-cenowy) i Załącznik nr 2a do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. Miejsce świadczenia usług: Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus w Warszawie, ul. Lindleya 4 oraz budynek przy ul. E. Plater 21.
Interne Kennung: 1