See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tijdelijke pontverbindingen Papendrechtse Brug
Beschreibung: Tijdelijke veerpontvoorziening van juli 2026 tot april 2027 tussen Papendrecht en Dordrecht over de Beneden Merwede in verband met de renovatie van de Papendrechtse brug. Het betreft twee verschillende opdrachten ter waarde van €3.072.665 en €1.825.195,68
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60600000 Transport zu Wasser und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Tijdelijke pontverbinding A
Beschreibung: Tijdelijke veerpontvoorziening van juli 2026 tot april 2027 tussen Papendrecht en Dordrecht over de Beneden Merwede in verband met de renovatie van de Papendrechtse brug. Route A is de verbinding tussen de Kerkeplaat in Dordrecht en de Visschersbuurt De waarde van deze opdracht is €2,106,385.00
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Tijdelijke pontverbinding B
Beschreibung: De pontverbinding B loopt vanaf de Kerkeplaat in Dordrecht naar de waterbushaltehalte aan de Rosmolenweg in Papendrecht 1825195.68
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Tijdelijke pontverbinding C
Beschreibung: Tijdelijke veerpontvoorziening van juli 2026 tot april 2027 tussen Papendrecht en Dordrecht over de Beneden Merwede in verband met de renovatie van de Papendrechtse brug. Dit betreft een kleine veerpont. € 966,280.00
Interne Kennung: 3