719633-2023 - Wettbewerb
Polen – Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke – „Zakup aparatury i wyposażenia do laboratorium tapicerskiego jako wyposażenia prototypowni UAP w ramach projektu RPWP.01.01.00-30- 0006/19” z podziałem na części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup aparatury i wyposażenia do laboratorium tapicerskiego jako wyposażenia prototypowni UAP w ramach projektu RPWP.01.01.00-30- 0006/19” z podziałem na części
Beschreibung: Dostawa obejmuje zakup aparatury i wyposażenia do laboratorium tapicerskiego jako wyposażenia prototypowni UAP w ramach projektu RPWP.01.01.00-30- 0006/19”, z podziałem na części: a) aparatura specjalistyczna do rozkroju i montażu elementów wyrobu tapicerskiego z trudnych materiałów: część 1 zamówienia; b) aparatura specjalistyczna niezbędna w całościowym procesie projektowym: część 2 zamówienia; c) wyposażenie uzupełniające: część 3 zamówienia. Uwaga! Ww. części nie podlegają dalszym podziałom. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, objęy bezwarunkową gwarancją, wg poszczególnych Opisów Przedmiotu zamówienia. W zakresie zamówienia jest również transport tych urządzeń, ustawienie w laboratorium tapicerskim prototypowni przy ul. Szyperskiej 8 w Poznaniu, uruchomienie i przetestowanie w obecności dokonującego odbioru pracownika UAP i przeszkolenie pracowników zamawiającego w zakresie wskazanym w Opisie Przedmiotu Zamówienia, każdego ze sprzętów.
Interne Kennung: UAP/WRPO_17/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Ze względu na przyznane środki zewnętrzne i wydatkowanie ich do końca roku 2023.
Zentrale Elemente des Verfahrens: nie dotyczy
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: aparatura specjalistyczna do rozkroju i montażu elementów wyrobu tapicerskiego z trudnych materiałów
Beschreibung: Dostawa obejmuje zakup aparatury i wyposażenia do laboratorium tapicerskiego jako wyposażenia prototypowni UAP w ramach projektu RPWP.01.01.00-30- 0006/19”, z podziałem na części: 1) aparatura specjalistyczna do rozkroju i montażu elementów wyrobu tapicerskiego z trudnych materiałów: część 1 zamówienia; Uwaga! Ww. część nie podlega dalszym podziałom. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, objęty bezwarunkową gwarancją, wg poszczególnych Opisów Przedmiotu zamówienia. W zakresie zamówienia jest również transport tych urządzeń, ustawienie w laboratorium tapicerskiego prototypowni przy ul. Szyperskiej 8 w Poznaniu, uruchomienie, i przetestowanie w obecności dokonującego odbioru pracownika UAP i przeszkolenie pracowników zamawiającego, w zakresie wskazanym w Opisie Przedmiotu Zamówienia, każdego ze sprzętów.
Los: LOT-0002
Titel: aparatura specjalistyczna niezbędna w całościowym procesie projektowym
Beschreibung: Dostawa obejmuje zakup aparatury i wyposażenia do laboratorium tapicerskiego jako wyposażenia prototypowni UAP w ramach projektu RPWP.01.01.00-30- 0006/19”, z podziałem na części: aparatura specjalistyczna niezbędna w całościowym procesie projektowym: część 2 zamówienia; Uwaga! Ww. część nie podlega dalszym podziałom. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, objęty bezwarunkową gwarancją, wg poszczególnych Opisów Przedmiotu zamówienia. W zakresie zamówienia jest również transport tych urządzeń, ustawienie w laboratorium tapicerskim prototypowni przy ul. Szyperskiej 8 w Poznaniu, uruchomienie, i przetestowanie w obecności dokonującego odbioru pracownika UAP i przeszkolenie pracowników zamawiającego, w zakresie wskazanym w Opisie Przedmiotu Zamówienia, każdego ze sprzętów.
Los: LOT-0003
Titel: wyposażenie uzupełniające
Beschreibung: Dostawa obejmuje zakup aparatury i wyposażenia do laboratorium tapicerskiego jako wyposażenia prototypowni UAP w ramach projektu RPWP.01.01.00-30- 0006/19”, z podziałem na części: wyposażenie uzupełniające: część 3 zamówienia. Uwaga! Ww. część nie podlega dalszym podziałom. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, objęty bezwarunkową gwarancją, wg poszczególnych Opisów Przedmiotu zamówienia. W zakresie zamówienia jest również transport tych urządzeń, ustawienie w laboratorium tapicerskim prototypowni przy ul. Szyperskiej 8 w Poznaniu, uruchomienie, i przetestowanie w obecności dokonującego odbioru pracownika UAP i przeszkolenie pracowników zamawiającego, w zakresie wskazanym w Opisie Przedmiotu Zamówienia, każdego ze sprzętów.