2. Verfahren
Verfahren
Titel: Údržba Městského kamerového systému a Proměnného dopravního značení v Plzni
Beschreibung: Předmětem plnění je provádění služeb údržba Městského kamerového systému v Plzni a Proměnného dopravního značení pro parkovací domy Rychtářka a Nové Divadlo v Plzni v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami. Účelem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody podle § 131 zákona s jedním dodavatelem s následujícím předmětem plnění: Zajišťování bezpečného a spolehlivého provozu a údržby Městského kamerového systému v Plzni zahrnujícího dohledový kamerový systém, systémy detekce jízdy na červenou, měření úsekové rychlosti a rozpoznávání registračních značek a Proměnného dopravního značení, zabezpečování výše uvedených zařízení v případech poškození před nebezpečným dotykem živých a neživých částí, provádění oprav poškozeného zařízení a provádění prací, které navazují na charakter údržby a provozu zařízení. Jednotlivé veřejné zakázky budou v závislosti na finančních prostředcích ze strany zadavatele realizovány jako dílčí plnění, jejichž realizace proběhne samostatně.
Vorherige Bekanntmachung: 24515-2021
Interne Kennung: 906-63/70/2021
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50343000 Reparatur und Wartung von Videogeräten
5. Los
Los: LOT-0001