See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu informatycznego
Beschreibung: Niniejsze ogłoszenie dotyczy ustanowienia Dynamicznego Systemu Zakupów (dalej DSZ), przy uwzględnieniu założeń: 1. Przedmiotem zamówień sukcesywnie udzielanych w ramach DSZ będą dostawy sprzętu informatycznego. 2. Zamawiający przewiduje udzielić 1 większe zamówienie każdego roku (ok. 500 szt. monitorów, 400 szt. komputerów, 50 szt. komputerów przenośnych, 450 szt. licencji dostępowych) oraz 1-2 drobniejsze zamówienia w ciągu trwania każdego z kwartałów. Udzielanie zamówień będzie uzależnione od potrzeb Zamawiającego oraz posiadanych środków. 3. Zamawiający szacuje całkowitą ilość zamawianego sprzętu na: 1) Monitory komputerowe – 1 600 szt. 2) Komputery PC wraz z systemem operacyjnym – 1 020 szt. 3) Komputery AiO - 400 szt. 4) Komputery przenośne wraz z systemem operacyjnym - 280 szt. 5) Licencje dostępowe (DEVICE CAL) – 1 700 szt. 6) Skanery dokumentowe - 150 szt. 4. Na potwierdzenie, że oferowany sprzęt informatyczny spełnia wymagania Zamawiającego, Wykonawca jest zobowiązany złożyć wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe w postaci: 1) Komputer PC – Procesor - wydruk z testu PassMark ze strony https://www.cpubenchmark.net/high_end_cpus.html z datą nie wcześniej niż 14 dni przed terminem składania ofert, ze wskazaniem wiersza odpowiadającego właściwemu wynikowi testów. 2) Komputer AIO – Procesor - wydruk z testu PassMark ze strony https://www.cpubenchmark.net/high_end_cpus.html z datą nie wcześniej niż 14 dni przed terminem składania ofert, ze wskazaniem wiersza odpowiadającego właściwemu wynikowi testów. 3) Komputery przenośne – wydruk z testu PassMark ze strony https://www.cpubenchmark.net/high_end_cpus.html z datą nie wcześniej niż 14 dni przed terminem składania ofert, ze wskazaniem wiersza odpowiadającego właściwemu wynikowi testów. 5. Jeżeli Wykonawca nie złoży w/w środków dowodowych lub złożone w/w środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający, zgodnie z art. 107 Ustawy Pzp, wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia. 6. Zamawiający może żądać wyjaśnień dotyczących złożonych przedmiotowych środków dowodowych. 7. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 8 Ustawy Pzp. 8. Zamawiający nie przewiduje wizji lokalnej. 9. Realizacja zamówienia nie wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę. 10. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia osób o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt.2 Ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie stawia wymagań dot. możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 Ustawy Pzp. 12. Zamawiający nie dokonuje zastrzeżenia o obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań.
Vorherige Bekanntmachung: 279104-2025
Interne Kennung: ZP.31.2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Wszelkie informacje dotyczące procedury zawarte są w dokumentach zamówienia udostępnionych na stronie prowadzonego postępowania: https://malopolska-policja.ezamawiajacy.pl/pn/MLP-POLI/demand/203478/notice/public/details Postępowanie prowadzone jest w celu ustanowienia DSZ. Wykonawcy w wyznaczonym terminie składają wnioski o dopuszczenie do udziału w DSZ. Wszelkie informacje związane ze sposobem funkcjonowania DSZ oraz sposobu przygotowania i złożenia wniosku dostępne są pod adresem wskazanym powyżej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30213100 Tragbare Computer, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia udzielanego w ramach DSZ jest dostawa 93 szt. komputerów AIO, 65 szt. komputerów AIO wraz z czytnikami kart, 3 szt. stanowisk dostępowych PC, 161 szt. licencji dostępowych DEVICE CAL, 12 szt. skanerów dokumentowych oraz 1 szt. skanera płaskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki gwarancji i serwisu dla urządzeń określone zostały w załączniku nr 3 do SWZ – pn. Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Miejscem dostaw sprzętu jest Magazyn Wydziału Łączności i Informatyki KWP w Krakowie, ul. Mogilska 109, 31-571 Kraków. 4. Zamawiający, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w dokumentacji zamówienia normom, ocenom technicznym, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, zgodnie z art. 101 ust. 4 Ustawy Pzp. 5. Termin realizacji zamówienia: do 20 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy.
Interne Kennung: ZP.31.1.2025