See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO UŻYTKU
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został podzielony na 14 pakietów (zadań), tj.: Pakiet I PASY DO KTG (Załącznik Nr 2.1.), Pakiet II OPASKI IDENTYFIKACYJNE (Załącznik Nr 2.2.),Pakiet III SPRZĘT OGÓLNO – MEDYCZNY (Załącznik Nr 2.3.), Pakiet IV AKCESORIA DO POBIERANIA PRÓBEK MOCZU (Załącznik Nr 2.4.),Pakiet V ASORTYMENT DO ZESTAWU DO TRANSPORTU NOWORODKÓW Z CPAP (Załącznik Nr 2.5.), Pakiet VI MATERIAŁ HEMOSTATYCZNY, BEZPIECZNE SKALPELE CHIRURGICZNE, USZCZELKI DO TROKARU (Załącznik Nr 2.6.), Pakiet VII SPECJALISTYCZNY SPRZĘT JEDNORAZOWEGO UŻYTKU (Załącznik Nr 2.7.), Pakiet VIII SIATKI PRZEPUKLINOWE, GRUSZKA JEDNORAZOWEGO UŻYTKU (Załącznik Nr 2.8.), Pakiet IX MEDYCZCZNY ASORTYMENT SPECJALISTYCZNY (Załącznik Nr 2.9.), Pakiet X SIATKI DO NAPRAWY PRZEPUKLIN, ŁATY HEMOSTATYCZNE, NARZĘDZIE DO ZAMYKANIA RAN (Załącznik Nr 2.10.), Pakiet XI SIATKI PRZEPUKLINOWE (Załącznik Nr 2.11.), Pakiet XII JEDNORAZOWA RĘKAWICA DO UNIERUCHAMIANIA PACJENTA (Załącznik Nr 2.12.), Pakiet XIII SPECJALISTYCZNY SPRZĘT DO ZABIEGÓW URODYNAMICZNYCH (Załącznik Nr 2.13.), Pakiet XIV DRENY DO POMPY JEDNOROLKOWEJ (Załącznik Nr 2.14.) Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości poszczególnych elementów przedmiotu zamówienia i wyszczególnionego w Załączniku Nr 2… do niniejszej umowy, a mianowicie: a) jednostronnego zmniejszenia wielkości zamówienia w poszczególnej z pozycji w obrębie danej części przedmiotu zamówienia (każdy asortyment) o maksimum 30% ilości ujętych w formularzu asortymentowo – cenowym, b) zwiększenia ilości jednej pozycji, kompensując to zmniejszeniem ilości innej pozycji w obrębie danego pakietu (części) z zachowaniem cen jednostkowych zawartych w danym formularzu asortymentowo – cenowym bez zmiany wartości umowy, o której mowa w § 2 ust. 2 niniejszej Umowy. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie z tytułu niewykorzystania zakresu ilościowego umowy oraz niewykorzystania całej wartości umowy. Niewykorzystanie przez Zamawiającego umowy nie wymaga podania przyczyn oraz nie powoduje powstania zobowiązań odszkodowawczych z tego tytułu. Wymagany termin wykonania przedmiotu zamówienia (umowy) i warunki realizacji zamówienia: 1. Dostawy przedmiotu zamówienia odbywać się będą sukcesywnie, stosownie do potrzeb Zamawiającego zgodnie z formularzami asortymentowo – cenowymi w formie dostaw cząstkowych. 2. Termin wykonania przedmiotu zamówienia (umowy) odbywać się będzie przez minimalny 24 miesięczny okres od daty zawarcia umowy lub jej obowiązywania lub do wyczerpania kwoty stanowiącej wynagrodzenie umowne. 3. Dostawy przedmiotu zamówienia odbywać się będą w dni robocze w godzinach od 8.00 do 14.00 według pisemnych zamówień składanych drogą mailową przez Kierownika Apteki Szpitalnej lub inną upoważnioną osobę. W bardzo pilnych i uzasadnionych przypadkach „na cito” zamówienia mogą być składane w formie telefonicznej. (Dotyczy pakietów: nr V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII, XIII, XIV). 4. Dostawy przedmiotu zamówienia odbywać się będą w dni robocze w godzinach od 8.00 do 14.00 według pisemnych zamówień składanych drogą mailową przez pracownika Magazynu Centralnego lub inną upoważnioną osobę. W bardzo pilnych i uzasadnionych przypadkach „na cito” zamówienia mogą być składane w formie telefonicznej. (Dotyczy pakietów: nr I, II, III, IV). 5. W związku z zaistniałymi różnymi sytuacjami np. stanami nadzwyczajnymi, epidemii itp., mających wpływ na realizację przedmiotu zamówienia przyszłych umów, jak również w przypadku niewyczerpania asortymentu Zamawiający dopuszcza przedłużenie czasu realizacji przedmiotu zamówienia na okres nie dłuższy niż 12 miesięcy lub do wyczerpania asortymentu. 6. Minimalny termin dostawy przedmiotu zamówienia do dwóch lub do siedmiu dni roboczych od daty złożenia zamówienia (kryterium oceny ofert, który został opisany w Rozdziale XXII). 7. Termin dostawy liczony jest w następnym dniu roboczym od dnia złożenia zamówienia przez Zamawiającego. 8. Zamawiający ustala, że dniami roboczymi są to dni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00 z wyłączeniem sobót i niedziel oraz dni określonych ustawą jako święto. Termin, forma płatności: 1. Termin płatności – płatność za realizację cząstkową, tj. za dostawę przedmiotu zamówienia będzie dokonywana przelewem terminie od 30 do 60 dni (minimalny termin płatności do 30 dni, natomiast maksymalny termin płatności do 60 dni – termin płatności zobowiązany jest określić Wykonawca w formularzu ofertowym) po dostawie i otrzymaniu prawidłowo wystawionej faktury VAT. 2. Forma płatności – przelew. 3. W przypadku gdy termin płatności przypadnie w dzień ustawowo wolny od pracy lub sobotę, płatność nastąpi w terminie pierwszego dnia roboczego następującego po tych dniach. 4. Faktury w formie elektronicznej Wykonawca zobowiązany jest przesyłać wyłącznie na adres: apteka@cm-lancut.pl. (dotyczy pakietów: nr V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII, XIII, XIV) lub magazyn@cm-lancut.pl (dotyczy pakietów: nr I, II, III, IV).
Interne Kennung: SZP/380/26/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I
Beschreibung: Pakiet I PASY DO KTG (Załącznik Nr 2.1.)
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II
Beschreibung: Pakiet II OPASKI IDENTYFIKACYJNE (Załącznik Nr 2.2.)
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III
Beschreibung: Pakiet III SPRZĘT OGÓLNO – MEDYCZNY (Załącznik Nr 2.3.)
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV
Beschreibung: Pakiet IV AKCESORIA DO POBIERANIA PRÓBEK MOCZU (Załącznik Nr 2.4.)
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V
Beschreibung: Pakiet V ASORTYMENT DO ZESTAWU DO TRANSPORTU NOWORODKÓW Z CPAP (Załącznik Nr 2.5.)
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet VI
Beschreibung: Pakiet VI MATERIAŁ HEMOSTATYCZNY, BEZPIECZNE SKALPELE CHIRURGICZNE, USZCZELKI DO TROKARU (Załącznik Nr 2.6.)
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet VII
Beschreibung: Pakiet VII SPECJALISTYCZNY SPRZĘT JEDNORAZOWEGO UŻYTKU (Załącznik Nr 2.7.)
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet VIII
Beschreibung: Pakiet VIII SIATKI PRZEPUKLINOWE, GRUSZKA JEDNORAZOWEGO UŻYTKU (Załącznik Nr 2.8.)
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet IX
Beschreibung: Pakiet IX MEDYCZCZNY ASORTYMENT SPECJALISTYCZNY (Załącznik Nr 2.9.)
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet X
Beschreibung: Pakiet X SIATKI DO NAPRAWY PRZEPUKLIN, ŁATY HEMOSTATYCZNE, NARZĘDZIE DO ZAMYKANIA RAN (Załącznik Nr 2.10.)
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet XI
Beschreibung: Pakiet XI SIATKI PRZEPUKLINOWE (Załącznik Nr 2.11.)
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet XII
Beschreibung: Pakiet XII JEDNORAZOWA RĘKAWICA DO UNIERUCHAMIANIA PACJENTA (Załącznik Nr 2.12.)
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet XIII
Beschreibung: Pakiet XIII SPECJALISTYCZNY SPRZĘT DO ZABIEGÓW URODYNAMICZNYCH (Załącznik 2.13.)
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet XIV
Beschreibung: Pakiet XIV DRENY DO POMPY JEDNOROLKOWEJ (Załącznik 2.14.)