2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie gminy Krokowa
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz innych wyznaczonych punktów odbioru (w tym z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych) położonych na terenie gminy Krokowa i ich transport do instalacji komunalnej Zakład Zagospodarowania Odpadów “Czysta Błękitna Kraina” Sp. z o.o., Czarnówko 34, 84-351 Nowa Wieś Lęborska.
Interne Kennung: IGK.271.24.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Zamówienie obejmuje odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz innych wyznaczonych punktów odbioru (w tym z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych) położonych na terenie gminy Krokowa i ich transport do instalacji komunalnej Zakład Zagospodarowania Odpadów “Czysta Błękitna Kraina” Sp. z o.o., Czarnówko 34, 84-351 Nowa Wieś Lęborska, następujących frakcji odpadów komunalnych: 1) odpady niesegregowane (zmieszane) 2) papier 3) szkło 4) metale, tworzywa sztuczne, opakowania wielomateriałowe 5) bioodpady 6) odpady wielkogabarytowe 7) zużyte opony samochodowe 8) gruz 9) zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne 10) leki 11) odzież, tekstylia 12) środki ochrony roślin, farby, tusze, kleje, lepiszcze, żywice 13) baterie i akumulatory 14) lampy fluorescencyjne i inne odpady zawierające rtęć 2. Szacowana, łączna ilość odpadów komunalnych do odbioru i transportu, w całym okresie realizacji zamówienia, wynosi ok. 10 775 Mg.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Przewiduje się opcję umowną, polegającą na rozszerzeniu przedmiotu zamówienia o zagospodarowanie przez wykonawcę selektywnie odbieranych odpadów.