2. Verfahren
Verfahren
Titel: CNO Sliffertsestraat sociaal beheer
Beschreibung: De gemeente Eindhoven heeft per februari 2024 locatie Sliffertsestraat. Opdrachtnemer is verantwoordelijk voor het opvangen en begeleiden van asielzoekers. De opdrachtnemer houdt rekening met de onzekere context/achtergrond van de asielzoeker en toont actieve en alerte begeleiding. Hiervoor levert zij betrokken professionals die zorgdragen voor de leefbaarheid op de opvanglocatie, een cruciale rol spelen in het helpen van de asielzoekers om zich aan te passen aan hun nieuwe omgeving, het bieden van praktische hulp en het bevorderen van hun welzijn. Daarnaast is opdrachtnemer verantwoordelijk voor sociale cohesie en een brug creëren naar de stad. Dit laatste kan door het werken aan een netwerk en het laagdrempelig en toegankelijk ondersteunen van asielzoekers.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare aanbesteding met een Europese aankondiging conform het regime voor sociale en andere specifieke diensten
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312000 Dienstleistungen der Sozialfürsorge, ohne Unterbringung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen, 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000