2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa ochrony osób i mienia w obiektach Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ochrony fizycznej osób i mienia przez koncesjonowanego Wykonawcę posiadającego status Specjalistycznej Uzbrojonej Formacji Ochronnej, w oparciu o przepisy ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia (Dz.U. z 2021 poz. 1995 ze zm.) w obiektach Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina, wpisanych przez Wojewodę na listę obiektów obowiązkowej ochrony, w tym: Zadanie I - Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie wraz z punktem informacji turystycznej i kasą Muzeum oraz łącznikiem pod dziedzińcem Zamku Ostrogskich – ul. Okólnik 1, 00-368 Warszawa, zwanym dalej również Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie; Zadanie II - Centrum Chopinowskie – ul. Tamka 43, 00-355 Warszawa; Zadanie III - Dom Urodzenia Fryderyka Chopina i Park w Żelazowej Woli – Żelazowa Wola 15, 96-503 Żelazowa Wola. Zadanie IV – Usługi doraźne i konwojowanie transportu zbiorów muzealnych w obiektach Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina W zakres ochrony wchodzą: usługi stałe, w tym patrole interwencyjne, usługi doraźne oraz usługi konwojowania transportu zbiorów muzealnych wykonywane w planowanym okresie 24 miesięcy). 2. Ochroną stałą całodobową (24 godziny w ciągu doby) objęte będą: Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie przy ul. Okólnik 1, Centrum Chopinowskie przy ul. Tamka 43 w Warszawie oraz Dom Urodzenia Fryderyka Chopina i Park w Żelazowej Woli – usługa będzie realizowana na podstawie Planów Ochrony, uzgodnionych dla każdego ze wskazanych obiektów. 3. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) określający szczegółowy zakres prac a także sposób realizacji zamówienia przedstawione są odpowiednio w Załączniku nr 1 do SWZ pn. „Opis przedmiotu zamówienia” i Załączniku nr 2 do SWZ pn. „Wzór umowy”. Czynności wskazane w pkt 1.5) OPZ – (stała usługa ochrony, w tym patrole interwencyjne) są rodzajem czynności związanych z realizacją zamówienia, których dotyczą wymagania zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający przeprowadzi postępowanie z zastosowaniem art. 360 ust. 1 pkt 3) ustawy Pzp, zgodnie z którym nie zastosuje przepisów ustawy Pzp dotyczących minimalnych terminów składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Usługa ochrony osób i mienia świadczona przez Wykonawcę posiadającego koncesję MSWiA na wykonywanie zadań ochronnych w ramach Specjalistycznej Uzbrojonej Formacji Ochronnej w budynkach Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina: Muzeum Fryderyka Chopina przy ul. Okólnik 1 wraz z punktem informacji turystycznej i kasą Muzeum oraz Łącznikiem pod dziedzińcem Zamku Ostrogskich, Centrum Chopinowskim przy ul. Tamka 43 w Warszawie oraz Domu Urodzenia Fryderyka Chopina i Parku w Żelazowej Woli.
Interne Kennung: ZP.25.59.2025.1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92521200 Konservierung von Exponaten und Ausstellungsobjekten, 92522000 Dienstleistungen im Bereich Denkmalschutz