2. Verfahren
Verfahren
Titel: Printers, Multifunctionals en Repromachines
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren en onderhouden van Printers, Multifunctionals en Repromachines voor de drie locaties van het Andreas College. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren en onderhouden van Printers, Multifunctionals en Repromachines voor de drie locaties van het Andreas College.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optiejaren: twee (2) maal twaalf (12) maanden