2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi związane z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych Powiatu Wrocławskiego w sezonie zimowym 2025/2026 i 2026/2027 na terenie działania Obwodu Drogowego w Sulimowie i Obwodu Drogowego w Mirosławicach, w podziale na 8 zadań
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sługi związane z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych Powiatu Wrocławskiego w sezonie zimowym 2025/2026 i 2026/2027 na terenie działania Obwodu Drogowego w Sulimowie i Obwodu Drogowego w Mirosławicach, w podziale na 8 zadań Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz ze wszystkimi m.in. wymaganiami i obowiązkami stawianymi Wykonawcy, lokalizacje, warunki wynagrodzenia i realizacji wykonania przedmiotu umowy, zostały ujęte m.in. w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ)/ Specyfikacji technicznej (ST) oraz Wytycznych zimowego utrzymania dróg (WZUD) dla zadania 1 - 8 oraz w projektach umów, stanowiące integralną część SWZ.
Interne Kennung: SP-PZP.272.2.75.2025.KJ.II
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Zadanie 1 – Usługa w ramach zimowego utrzymania dróg powiatowych ładowarką kołową na terenie gminy Długołęka, ilości do 60 godz. w sezonie 2025/2026 i do 150 godz. w sezonie 2026/2027
Interne Kennung: Zadanie 1
Menge: 210 Stunden
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Zadania 2 – Usługa w ramach zwalczania śliskości zimowej i odśnieżania dróg przy użyciu nośnika dla piaskarki o ładowności min. 8 Mg, i pługa średniego na drogach powiatowych położonych w gminie Długołęka (nośnik, piaskarka i pług - Wykonawcy), w ilości do 200 godz. w sezonie 2025/2026 i do 350 godz. w sezonie 2026/2027
Interne Kennung: Zadanie 2
Menge: 550 Stunden
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: Zadania 3 – Usługa w ramach zwalczania śliskości zimowej i odśnieżania dróg przy użyciu nośnika dla piaskarki o ładowności min. 12 Mg, i pługa średniego na drogach powiatowych położonych w gminie Długołęka (nośnik, piaskarka i pług - Wykonawcy), w ilości do 200 godz. w sezonie 2025/2026 i do 350 godz. w sezonie 2026/2027
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: Zadania 4 – Usługa w ramach zwalczania śliskości zimowej i odśnieżania dróg przy użyciu nośnika dla piaskarki o ładowności min. 6 Mg, i pługa średniego na drogach powiatowych położonych w gminie Długołęka i Czernica (nośnik, piaskarka i pług - Wykonawcy), w ilości do 200 godz. w sezonie 2025/2026 i do 350 godz. w sezonie 2026/2027
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Beschreibung: Zadania 5 – Usługa w ramach odśnieżania dróg powiatowych przy użyciu nośnika wraz z pługiem średnim dróg powiatowych położonych w gminie Długołęka (nośnik oraz pług Wykonawcy), w ilości do 60 godz. w sezonie 2025/2026 i do 100 godz. w sezonie 2026/2027
Interne Kennung: Zadanie 5
Menge: 160 Stunden
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Beschreibung: Zadania 6 – Usługa w ramach odśnieżania dróg powiatowych przy użyciu nośnika wraz z pługiem średnim dróg powiatowych położonych w gminie Czernica i Długołęka (nośnik oraz pług Wykonawcy), w ilości do 60 godz. w sezonie 2025/2026 i do 100 godz. w sezonie 2026/2027.
Interne Kennung: Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7
Beschreibung: Zadania 7 – Usługa w ramach zwalczania śliskości zimowej i odśnieżania dróg przy użyciu nośnika dla piaskarki o ładowności min. 6 Mg, i pługa średniego na drogach powiatowych położonych w rejonie działania Obwodu Drogowego w Mirosławicach (nośnik oraz pług i piaskarka Wykonawcy), w ilości 200 godz. w sezonie 2025/2026 i do 350 godz. w sezonie 2026/2027.
Interne Kennung: Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8
Beschreibung: Zadanie 8– Usługi związane z zimowym utrzymaniem drogi powiatowej dawnej DW 368 i 1916D położonej na terenie gminy Długołęka – teren działania Obwodu Drogowego w Sulimowie w sezonie zimowym 2025/2026 i 2026/2027.
Interne Kennung: Zadanie 8