2. Verfahren
Verfahren
Titel: Betonové žlaby, označníky a dlaždice
Beschreibung: Stručný popis: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka betonových kabelových žlabů určených pro mechanickou ochranu kabelového vedení NN a VN a optického vedení. Skládá se z betonového žlabu, kde se ukládá kabelové vedení, společně kabelové a optické vedení, a z víka. Víko se používá i jako mechanické krytí pro kabelové lože. Žlaby jsou vybavené zámky (perem a drážkou), aby na sebe jednotlivé žlaby v trase pokládky navazovali a nedošlo k jejich křížení a tím k poškození uloženého vedení. Uložení víka do žlabu je zajištěno tak, aby víko do tělesa žlabu zapadalo a nedošlo během zasypávání k posunu víka ze žlabu. Vnitřní prostor žlabu musí být hladký a bez výstupků, aby při ukládání kabelů do betonových žlabů nedošlo k porušení pláště kabelu nebo HDPE trubky. Dále dodávka betonových dlaždic používajících se pro úpravu terénu, okapové chodníčky okolo distribučních trafostanic atd. Více viz ZD.
Vorherige Bekanntmachung: 26373-2020
Interne Kennung: Betonové žlaby, označníky a dlaždice
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: bližší informace v ZD
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44114200 Betonerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001