See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup przestrzeni dyskowej ze specjalistycznym oprogramowaniem do prowadzenia zaawansowanych analiz w ramach realizacji programu EUAF 2024”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup przestrzeni dyskowej ze specjalistycznym oprogramowaniem do prowadzenia zaawansowanych analiz. Przedmiot zamówienia składa się z: Serwera, Serwera NAS, Zestawu komputerowego;
Interne Kennung: ZP/42/2025.D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup przestrzeni dyskowej ze specjalistycznym oprogramowaniem do prowadzenia zaawansowanych analiz w ramach realizacji programu EUAF 2024
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup przestrzeni dyskowej ze specjalistycznym oprogramowaniem do prowadzenia zaawansowanych analiz. Przedmiot zamówienia składa się z: - Serwera, - Serwera NAS, - Zestawu komputerowego; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zakres konfiguracji minimalnej Zamawiającego oraz warunki realizacji zamówienia zostały określone w: 1. Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik Nr 2 do SWZ 2. Projektowanych postanowieniach umowy – wzór umowy,stanowiącym Załącznik nr 4 SWZ. Wewnętrzny identyfikator: ZP/42/2025/D
Interne Kennung: ZP/42/2025/D