2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT-Hardware
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van ICT-hardware, inclusief bijbehorende garantie en reparatiediensten, ten behoeve van de locaties van De Stroming. Scope van de opdracht: • Chromebooks (leerlingen) • Chromebooks (medewerkers) • Oplaadkarren Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van ICT-hardware, inclusief bijbehorende garantie en reparatiediensten, ten behoeve van de locaties van De Stroming. Scope van de opdracht: • Chromebooks (leerlingen) • Chromebooks (medewerkers) • Oplaadkarren
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optiejaren: twee (2) maal twaalf (12) maanden
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30213000 Personal computers
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: