2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Relining en Rioolreparatie Vaals
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het relinen en lokaal repareren van vrijvervalriolering binnen de gemeente Vaals. De raamovereenkomst betreft het uitvoeren van relining- en rioolreparatiewerkzaamheden binnen de gemeente Vaals over de periode 2025–2028. De werkzaamheden bestaan uit het reinigen, inspecteren, lokaal repareren en relinen van vrijvervalriolering, inclusief bijkomende werkzaamheden zoals het toegankelijk maken van putten, het treffen van tijdelijke verkeersmaatregelen en het communiceren met omwonenden. De werkzaamheden worden op afroep uitgevoerd in de vorm van deelopdrachten, conform de RAW-systematiek en de voorwaarden van de raamovereenkomst. De in het bestek opgenomen hoeveelheden zijn fictief en dienen uitsluitend als raming voor prijsvorming; hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. De geraamde jaarlijkse omvang van de werkzaamheden bedraagt circa €150.000 excl. btw, afhankelijk van de aard en frequentie van de deelopdrachten. De totale looptijd van de raamovereenkomst bedraagt maximaal vier jaar (2 jaar met tweemaal 1 jaar verlengingsoptie).
Interne Kennung: 2025-0404
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232440 Bauarbeiten für Abwasserrohre
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44130000 Abwasserhauptleitungen, 44163130 Abzugsrohre, 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Gemeente Vaals
Beschreibung: Betreft de gehele gemeente Vaals
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44130000 Abwasserhauptleitungen, 44163130 Abzugsrohre, 45232440 Bauarbeiten für Abwasserrohre