See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekvalifikační kurzy pro Karlovarský kraj IX.
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky (dále také jen „VZ“) je zajištění rekvalifikací dle zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů (dále též jen „ZoZ“), pro uchazeče a zájemce o zaměstnání. Rekvalifikace budou realizovány na základě Rámcových dohod uzavřených pouze s jedním dodavatelem na každou část veřejné zakázky (specifikované v kapitole 2 - Základní informace o předmětu zakázky a obecné technické podmínky a v Příloze č. 8 Specifikace a technické podmínky). VZ je v souladu s § 35 ZZVZ rozdělena do 6 částí. Dodavatelé mohou ve smyslu § 101 odst. 2 ZZVZ podávat nabídky na jednu, několik nebo na všechny části VZ (pro vyloučení pochybností dodavatel může podat nabídku pouze do jedné části nebo může podat několik nabídek do různých částí nebo může podat nabídky do všech částí VZ)
Vorherige Bekanntmachung: 229734-2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: bližší specifikace uvedena v NEN
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Pracovník/pracovnice v sociálních službách - Cheb
Beschreibung: Rekvalifikační kurz - Pracovník/pracovnice v sociálních službách - Cheb
Interne Kennung: 06
Los: LOT-0001
Titel: Obsluha osobního počítače – Karlovy Vary
Beschreibung: Rekvalifikační kurzy - Obsluha osobního počítače – Karlovy Vary
Interne Kennung: 01
Los: LOT-0002
Titel: Obsluha osobního počítače – Sokolov
Beschreibung: Rekvalifikační kurzy - Obsluha osobního počítače – Sokolov
Interne Kennung: 02
Los: LOT-0003
Titel: Obsluha osobního počítače – Cheb
Beschreibung: Rekvalifikační kurzy - Obsluha osobního počítače – Cheb
Interne Kennung: 03
Los: LOT-0004
Titel: Pracovník/pracovnice v sociálních službách - Karlovy Vary
Beschreibung: Rekvalifikační kurz - Pracovník/pracovnice v sociálních službách - Karlovy Vary
Interne Kennung: 04
Los: LOT-0005
Titel: Pracovník/pracovnice v sociálních službách - Sokolov
Beschreibung: Rekvalifikační kurz - Pracovník/pracovnice v sociálních službách - Sokolov
Interne Kennung: 05