See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dla sądów powszechnych apelacji katowickiej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dla sądów powszechnych apelacji katowickiej. 2. Zakres przedmiotu zamówienia został podzielony na 8 części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Jeden Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 - Drukarka mono A4 zespołowa, stanowiskowa
Beschreibung: Drukarka mono A4 zespołowa, stanowiskowa – 458 szt.
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Los: LOT-0002
Titel: 2 - Drukarka wydajna mono A4
Beschreibung: Drukarka wydajna mono A4 – 64 szt.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: 3 - Drukarka do okładek
Beschreibung: Drukarka do okładek – 72 szt.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: 4 - Drukarka do kodów
Beschreibung: Drukarka do kodów – 10 szt.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: 5 - Urządzenie wielofunkcyjne A4 mono zespołowe
Beschreibung: Urządzenie wielofunkcyjne A4 mono zespołowe – 87 szt.
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: 6 - Urządzenie wielofunkcyjne A4 kolor
Beschreibung: Urządzenie wielofunkcyjne A4 kolor – 22 szt.
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: 7 - Urządzenia wielofunkcyjne A3 mono
Beschreibung: Urządzenia wielofunkcyjne A3 mono – 22 szt.
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: 8 - Urządzenie wielofunkcyjne A3 kolor
Beschreibung: Urządzenie wielofunkcyjne A3 kolor – 16 szt.
Interne Kennung: Część 8