720232-2025 - Ergebnis
Tschechien – Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör – Dodávky balíčků školních pomůcek 2025 - 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky balíčků školních pomůcek 2025 - 2026
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky balíčků školních pomůcek partnerským organizacím projektu OPZ+ „Potravinová a materiální pomoc nejchudším osobám III“ včetně jejich vyložení na určená místa plnění. Přesná specifikace jednotlivých druhů školních pomůcek obsažených v balíčcích je uvedena v příloze č. B1 zadávací dokumentace. Podmínky pro dodávky balíčků školních jsou vymezeny ve smlouvě, která tvoří přílohu B zadávací dokumentace.
Interne Kennung03/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensV souladu se zákonem o zadávání veřejných zakázek v nadlimitním režimu.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001