2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa, instalacja i uruchomienie mikroskopu AFM dla NOMATEN CoRE”
Beschreibung: 6.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie mikroskopu AFM wraz z doposażeniem dla NOMATEN CoRE w siedzibie Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku. 6.2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę (rozumianą jako dostawa, montaż, uruchomienie i przeszkolenie wskazanych pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi urządzeń i oprogramowania) mikroskopu AFM do Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku. 6.3. Szczegółowy opis Przedmiotu zamówienia określony został w TOM III SWZ (OPZ) - Opis przedmiotu zamówienia. Zakres zadań i wymagania określa również TOM II SWZ (PPU) – Projektowane postanowienia umowne. 6.4. Wymagany okres gwarancji na Przedmiot zamówienia wynosi 24 miesiące, licząc od dnia odbioru końcowego, bez zastrzeżeń Przedmiotu zamówienia (podpisania bezwarunkowego protokołu odbioru końcowego przez Zamawiającego, bez zastrzeżeń). 6.5. Nie dokonano podziału zamówienia na części z powodu: Nie ma możliwości podziału zamówienia na części z uwagi na wymóg zapewnienia integralności stanowiska, które wymaga jego całościowej kontroli oraz zapewnienia ciągłości pracy całego stanowiska jednocześnie, tj. jeden dostawca zapewnia scentralizowany punkt kontaktowy dla wsparcia technicznego, szkoleń, usług konserwacyjnych i napraw.
Interne Kennung: EZP.270.71.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 6.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie mikroskopu AFM wraz z doposażeniem dla NOMATEN CoRE w siedzibie Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku. 6.2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę (rozumianą jako dostawa, montaż, uruchomienie i przeszkolenie wskazanych pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi urządzeń i oprogramowania) mikroskopu AFM do Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku. 6.3. Szczegółowy opis Przedmiotu zamówienia określony został w TOM III SWZ (OPZ) - Opis przedmiotu zamówienia. Zakres zadań i wymagania określa również TOM II SWZ (PPU) – Projektowane postanowienia umowne.