2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie voor de juridische kennisbank sociaal domein
Beschreibung: Deze vrijwillige transparantie betreft het voornemen van de gemeente tot een eventuele afsluiting van een juridische kennisbank sociaal domein op het gebied van Participatiewet, Inburgering, WMO en Jeugd. Een juridische kennisbank sociaal domein.
Interne Kennung: 536908
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79980000 Abonnementdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Juridische kennisbank sociaal domein
Beschreibung: Juridische kennisbank sociaal domein op het gebied van Participatiewet, Inburgering, WMO en Jeugd. Een juridische kennisbank sociaal domein.
Interne Kennung: 1