2. Verfahren
Verfahren
Titel: Svoz separovaného odpadu a bioodpadu ve městě Kralupy nad Vltavou
Beschreibung: Předmět veřejné zakázky je rozdělen na dvě části: 1. ČÁST: SVOZ SEPAROVANÉHO ODPADU 2. ČÁST: SVOZ BIOODPADU Předmětem 1. části veřejné zakázky je pravidelný sběr, svoz a využití odděleně sbíraných (vytříděných) složek komunálního odpadu: papír a lepenka, plasty, sklo, kompozitní a nápojové kartony (tetrapak), kovy a biologicky rozložitelný odpad z kuchyní a stravoven (prošlé suché potraviny bez obalů a jakýchkoli jiných příměsí) na území města Kralupy nad Vltavou. Součástí předmětu veřejné zakázky je zajištění dotřídění a využití odpadu dle zákona č. 541/2020 Sb., o odpadech, ve znění pozdějších předpisů. Předmětem 2. části veřejné zakázky je svoz bioodpadu přímo z domácností ze speciálních bionádob o objemu 120, 140, 240 litrů (barva hnědá, materiál plast, rošt uvnitř nádoby, perforace nádoby) a 770 litrů (barva hnědá, materiál plast), které jsou umístěny přímo v domácnosti občanů a na veřejném prostranství na území Města Kralupy nad Vltavou.
Interne Kennung: 9804/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: dle Zákona č. 134/2016 Sb. o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Svoz separovaného odpadu ve městě Kralupy nad Vltavou
Beschreibung: Předmět veřejné zakázky je rozdělen na dvě části: 1. ČÁST: SVOZ SEPAROVANÉHO ODPADU Předmětem 1. části veřejné zakázky je pravidelný sběr, svoz a využití odděleně sbíraných (vytříděných) složek komunálního odpadu: papír a lepenka, plasty, sklo, kompozitní a nápojové kartony (tetrapak), kovy a biologicky rozložitelný odpad z kuchyní a stravoven (prošlé suché potraviny bez obalů a jakýchkoli jiných příměsí) na území města Kralupy nad Vltavou. Součástí předmětu veřejné zakázky je zajištění dotřídění a využití odpadu dle zákona č. 541/2020 Sb., o odpadech, ve znění pozdějších předpisů.
Interne Kennung: 55035/2025
Los: LOT-0002
Titel: Svoz bioodpadu ve městě Kralupy nad Vltavou
Beschreibung: 2. ČÁST: SVOZ BIOODPADU Předmětem 2. části veřejné zakázky je svoz bioodpadu přímo z domácností ze speciálních bionádob o objemu 120, 140, 240 litrů (barva hnědá, materiál plast, rošt uvnitř nádoby, perforace nádoby) a 770 litrů (barva hnědá, materiál plast), které jsou umístěny přímo v domácnosti občanů a na veřejném prostranství na území Města Kralupy nad Vltavou.
Interne Kennung: VZ0232446