2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mobiliteitsvoorziening
Beschreibung: Voor de Mobiliteitsvoorziening zijn de provincie Overijssel en het Shared Service Centrum Ons op zoek naar een opdrachtnemer die een integrale oplossing biedt waarmee gebruikers hun vervoer flexibel kunnen inrichten, passend bij de diverse werkmogelijkheden. Deze opdracht bestaat uit twee percelen: Perceel 1. De provincie Overijssel Perceel 2. Shared Service Centrum Ons (SSC Ons) De omvang betreft het inrichten van de Mobiliteitsvoorziening voor circa 1.000 medewerkers van de provincie Overijssel (perceel 1) en circa 200 medewerkers van SSC Ons (perceel 2). Aan deze aantallen kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 22.Z.248
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63710000 Hilfstätigkeiten für den Landverkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63700000 Hilfstätigkeiten für den Land-, Schiffs- und Luftverkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: provincie Overijssel
Beschreibung: Zie aanbestedingsstukken. Mobiliteitsvoorziening voor circa 1.000 medewerkers.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Shared Service Centrum Ons
Beschreibung: Zie aanbestedingsstukken. Mobiliteitsvoorziening voor circa 200 medewerkers.
Interne Kennung: 2