See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na diagnostiku mostů, propustků a zpracování hlavních, 1. hlavních a mimořádných prohlídek mostních objektů, zatěžovacích zkoušek mostů 2022
Beschreibung: Na základě Rámcové dohody bude zadavatel zadávat účastníkům Rámcové dohody jednotlivé dílčí zakázky na služby dle aktuálních potřeb zadavatele, bez limitu stavebních nákladů staveb, ke kterým se služby vztahují
Interne Kennung: 01ST-000971
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: viz zadávací dokumentace
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: HMP objektů cizích správců přes dálnici D6 ev. č. podjezdu D6-009a a D6-009b
Beschreibung: Předmětem zakázky je provedení hlavních mostních prohlídek vybraných mostů cizích správců přes dálnici D6. Požadované prohlídky budou provedeny v rozsahu hlavních prohlídek v návaznosti na normu ČSN 733221.
Interne Kennung: 04PU-002663