720534-2025 - Ergebnis
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa 4 zestawów okularów wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości na potrzeby Studenckiego Koła Naukowego Larp AGH - DE-dzp.272-266/25
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa 4 zestawów okularów wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości na potrzeby Studenckiego Koła Naukowego Larp AGH - DE-dzp.272-266/25
BeschreibungDostawa 4 zestawów okularów wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości – zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt 4.1 SWZ
Vorherige Bekanntmachung331365-2025
Interne KennungDE-dzp.272-266/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensstrona prowadzonego postępowania: https://www.dzp.agh.edu.pl platforma do komunikacji: https://e-propublico.pl lub poczty elektronicznej
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungDostawa 4 zestawów okularów wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości – zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt 4.1 SWZ, termin realizacji do 14 dni od daty podpisania umowy
Menge4 Stück