720572-2025 - Ergebnis
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Sprzedaż i dostawa fabrycznie nowego, nieużywanego sprzętu komputerowego dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rzeszowskiego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSprzedaż i dostawa fabrycznie nowego, nieużywanego sprzętu komputerowego dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rzeszowskiego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Sprzedaż i dostawa fabrycznie nowego, nieużywanego sprzętu komputerowego dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rzeszowskiego. Zamówienie zostało podzielone na 6 części (6 zadań): 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ 3. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące: 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 4) zdolności technicznej lub zawodowej: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 4. Do oferty (Wypełniony i podpisany przez Wykonawcę Formularzu Oferty - Załącznik nr 1 do SWZ) Wykonawca zobowiązany jest dołączyć załączniki: 1) Wypełniony i podpisany przez Wykonawcę Formularz cenowy stanowiący załącznik nr 1 do Formularza oferty. 2) Aktualne na dzień składania ofert oświadczenie, że nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. Przedmiotowe oświadczenie Wykonawca składa w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ / ESPD), stanowiącego Załącznik nr 2 do Rozporządzenia Wykonawczego Komisji (EU) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającego standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia. Informacje zawarte w ESPD stanowią wstępne potwierdzenie, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. Zamawiający informuje, iż instrukcję wypełnienia ESPD oraz edytowalną wersję formularza ESPD można znaleźć pod adresem: https://www.uzp.gov.pl/e-uslugi/jedz; https://www.uzp.gov.pl/baza-wiedzy/prawo-zamowien-publicznych-regulacje/prawo-krajowe/jednolity-europejski-dokument-zamowienia . Wzór „JEDZ” stanowi Załącznik nr 2 do SWZ W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców oświadczenie na formularzu jednolitego dokumentu składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Oświadczenie to ma potwierdzać brak podstaw wykluczenia w zakresie określonym w niniejszej SWZ. Wykonawca, każdy uczestnik Konsorcjum – składają własne Jednolite Europejskie Dokumenty Zamówienia. W przypadku Wykonawcy, który polega na zdolnościach innych podmiotów, Wykonawca składa także JEDZ dotyczący każdego z tych podmiotów potwierdzający brak istnienia wobec nich podstaw wykluczenia oraz potwierdzający spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie w jakim powołuje się na ich zasoby, podpisany przez osoby uprawnione do reprezentowania danego podmiotu. W Części IV JEDZ Zamawiający żąda jedynie ogólnego oświadczenia dotyczącego wszystkich kryteriów kwalifikacji (sekcja α), bez wypełniania poszczególnych Sekcji A, B, C i D; Część V (Ograniczenie liczby kwalifikujących się kandydatów) należy pozostawić niewypełnioną. 3) Oświadczenia Wykonawcy/Wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego składane na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp wzór stanowi Załącznik nr 6 do SWZ. 4) Przygotowany (sporządzony przez Wykonawcę) i podpisany przez Wykonawcę opis oferowanego asortymenty, zawierający nazwę producenta, model, parametry techniczne, ewentualnie zdjęcia poglądowe. Opis oferowanego przez Wykonawcę przedmiotu zamówienia nie podlega uzupełnieniu, bo stanowi treść oferty poprzez skonkretyzowanie cech kryjących się pod wskazaną nazwą danego asortymentu/urządzenia oferowanego przez Wykonawcę. Z uwagi iż, podanie samego modelu czy numeru katalogowego asortymentu/urządzenia nie zawsze pozwala na jego identyfikację, Zamawiający poza wymogiem podania nazwy charakteryzującej urządzenie, wymaga podania faktycznych parametrów technicznych oferowanego asortymentu/urządzenia. Opis stanowi przedmiotowy środek dowodowy, który Wykonawca składa wraz z ofertą (Art.107ust.1p.z.p.) Uwaga: Brak złożenia wraz z ofertą opisu oferowanego przez Wykonawcę przedmiotu zamówienia będzie skutkował odrzuceniem oferty 5) Pełnomocnictwo do podpisania oferty (jeżeli dotyczy). 6) Zobowiązanie innego podmiotu oraz oświadczenie w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (ESPD), o których mowa w Rozdziale X (jeżeli dotyczy).
Vorherige Bekanntmachung533523-2025
Interne KennungDZP.UR.261.239.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1: Sprzedaż i dostawa monitorów dla Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych.
BeschreibungZadanie nr 1: Sprzedaż i dostawa monitorów dla Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 3 do SWZ: a) zaproponowane urządzenie musi być nowe, nieużywane, wolne od wad, a jego parametry techniczno funkcjonalne nie niższe niż przedstawione w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ; b) zaproponowane oprogramowanie musi być wolne od wad, a jego parametry techniczno-funkcjonalne nie niższe niż przedstawione w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. W przypadku dostarczenie oprogramowania zapisanego na nośnikach, każdy z takich nośników musi być fizycznie nowy, posiadać kod aktywacyjny wraz z instrukcją aktywacyjną (oryginalnie zapakowany, zabezpieczony taśmą, nieposiadający śladów otwierania i użytkowania). Wymagania dotyczące gwarancji: Wykonawca zobowiązany jest do udzielenia gwarancji na przedmiot zamówienia nie krótszej niż: 24 miesiące gwarancji dla każdego każdego urządzenia. Zgodnie z art. 257 Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Interne KennungZadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2: Sprzedaż i dostawa komputerów przenośnych dla Działu Promocji i Komunikacji Medialnej.
BeschreibungZadanie nr 2: Sprzedaż i dostawa komputerów przenośnych dla Działu Promocji i Komunikacji Medialnej. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 3 do SWZ: a) zaproponowane urządzenie musi być nowe, nieużywane, wolne od wad, a jego parametry techniczno funkcjonalne nie niższe niż przedstawione w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ; b) zaproponowane oprogramowanie musi być wolne od wad, a jego parametry techniczno-funkcjonalne nie niższe niż przedstawione w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. W przypadku dostarczenie oprogramowania zapisanego na nośnikach, każdy z takich nośników musi być fizycznie nowy, posiadać kod aktywacyjny wraz z instrukcją aktywacyjną (oryginalnie zapakowany, zabezpieczony taśmą, nieposiadający śladów otwierania i użytkowania). Wymagania dotyczące gwarancji: Wykonawca zobowiązany jest do udzielenia gwarancji na przedmiot zamówienia nie krótszej niż: 24 miesiące gwarancji dla każdego urządzenia Zgodnie z art. 257 Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Interne KennungZadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3: Sprzedaż i dostawa stacjonarnego zestawu komputerowego dla Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych.
BeschreibungZadanie nr 3: Sprzedaż i dostawa stacjonarnego zestawu komputerowego dla Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 3 do SWZ: a) zaproponowane urządzenie musi być nowe, nieużywane, wolne od wad, a jego parametry techniczno funkcjonalne nie niższe niż przedstawione w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ; b) zaproponowane oprogramowanie musi być wolne od wad, a jego parametry techniczno-funkcjonalne nie niższe niż przedstawione w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. W przypadku dostarczenie oprogramowania zapisanego na nośnikach, każdy z takich nośników musi być fizycznie nowy, posiadać kod aktywacyjny wraz z instrukcją aktywacyjną (oryginalnie zapakowany, zabezpieczony taśmą, nieposiadający śladów otwierania i użytkowania). Wymagania dotyczące gwarancji: Wykonawca zobowiązany jest do udzielenia gwarancji na przedmiot zamówienia nie krótszej niż: 24 miesiące gwarancji dla urządzenia Zgodnie z art. 257 Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Interne KennungZadanie nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4: Sprzedaż i dostawa urządzenia wielofunkcyjnego dla Wydziału Biotechnologii.
BeschreibungZadanie nr 4: Sprzedaż i dostawa urządzenia wielofunkcyjnego dla Wydziału Biotechnologii. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 3 do SWZ: a) zaproponowane urządzenie musi być nowe, nieużywane, wolne od wad, a jego parametry techniczno funkcjonalne nie niższe niż przedstawione w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ; b) zaproponowane oprogramowanie musi być wolne od wad, a jego parametry techniczno-funkcjonalne nie niższe niż przedstawione w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. W przypadku dostarczenie oprogramowania zapisanego na nośnikach, każdy z takich nośników musi być fizycznie nowy, posiadać kod aktywacyjny wraz z instrukcją aktywacyjną (oryginalnie zapakowany, zabezpieczony taśmą, nieposiadający śladów otwierania i użytkowania). Wymagania dotyczące gwarancji: Wykonawca zobowiązany jest do udzielenia gwarancji na przedmiot zamówienia nie krótszej niż: 24 miesiące gwarancji dla urządzenia Zgodnie z art. 257 Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Interne KennungZadanie nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5: Sprzedaż i dostawa urządzenia wielofunkcyjnego dla Wydziału Technologiczno - Przyrodniczego
BeschreibungZadanie nr 5: Sprzedaż i dostawa urządzenia wielofunkcyjnego dla Wydziału Technologiczno - Przyrodniczego Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 3 do SWZ: a) zaproponowane urządzenie musi być nowe, nieużywane, wolne od wad, a jego parametry techniczno funkcjonalne nie niższe niż przedstawione w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ; b) zaproponowane oprogramowanie musi być wolne od wad, a jego parametry techniczno-funkcjonalne nie niższe niż przedstawione w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. W przypadku dostarczenie oprogramowania zapisanego na nośnikach, każdy z takich nośników musi być fizycznie nowy, posiadać kod aktywacyjny wraz z instrukcją aktywacyjną (oryginalnie zapakowany, zabezpieczony taśmą, nieposiadający śladów otwierania i użytkowania). Wymagania dotyczące gwarancji: Wykonawca zobowiązany jest do udzielenia gwarancji na przedmiot zamówienia nie krótszej niż: 24 miesiące gwarancji dla urządzenia Zgodnie z art. 257 Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Interne KennungZadanie nr 5
LosLOT-0006
TitelZadanie nr 6: Sprzedaż i dostawa serwerów komputerowych dla Dziekanatu Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych.
BeschreibungZadanie nr 6: Sprzedaż i dostawa serwerów komputerowych dla Dziekanatu Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 3 do SWZ: a) zaproponowane urządzenie musi być nowe, nieużywane, wolne od wad, a jego parametry techniczno funkcjonalne nie niższe niż przedstawione w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ; b) zaproponowane oprogramowanie musi być wolne od wad, a jego parametry techniczno-funkcjonalne nie niższe niż przedstawione w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. W przypadku dostarczenie oprogramowania zapisanego na nośnikach, każdy z takich nośników musi być fizycznie nowy, posiadać kod aktywacyjny wraz z instrukcją aktywacyjną (oryginalnie zapakowany, zabezpieczony taśmą, nieposiadający śladów otwierania i użytkowania). Wymagania dotyczące gwarancji: Wykonawca zobowiązany jest do udzielenia gwarancji na przedmiot zamówienia nie krótszej niż: 36 miesięcy gwarancji dla każdego urządzenia Zgodnie z art. 257 Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Interne KennungZadanie nr 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48822000 Computerserver