See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Správa geografického informačního systému GRAMIS
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je správa softwaru GRAMIS (zejm. stávající a nové licence, technická podpora, tvorba modulů a nových funkcí, aktualizace SW), příprava dat pro export z a import do Gramisu, příprava a zpracování matematických simulací provozu, tlakových poměrů, bilancí přepravy dálkovody a dalších studií a analýz za pomoci stávajících datových zdrojů systému Gramis, příprava a zpracování nových dat do provozovaného systému PIM, aktualizace mapových podkladů katastrálních map a další.
Interne Kennung: 956/PTÚ/2021
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Správa geografického informačního systému GRAMIS
Interne Kennung: 8