2. Verfahren
Verfahren
Titel: CBG041.66698 Regulier Onderhoud Hygiëne
Beschreibung: Regulier Onderhoud Hygiëne, zoals verzamelen zwerfafval, legen afvalbakken en schoonmaken meubilair Verwijderen zwerfafval 441.035 are Legen afvalbakken 24.436 st Schoonmaken terreinmeubilair en bebording 2.941 st Schoonmaken toiletgebouwen 468 st Schoonmaken bruggen en steigers 16.358 m2
Interne Kennung: CBG041.66698
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging