See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej oraz zabudowa komputerowych urządzeń SRK wraz z branżami towarzyszącymi na stacji Sosnowiec Południowy w ramach projektu „Prace na podstawowych ciągach pasażerskich (E 30 i E 65) na obszarze Śląska, Etap I: linia E 65 na odcinku Będzin - Katowice Szopienice Płd. – Katowice – Katowice Piotrowice”
Beschreibung: Opracowanie dokumentacji projektowej oraz zabudowa komputerowych urządzeń SRK wraz z branżami towarzyszącymi na stacji Sosnowiec Południowy w ramach projektu „Prace na podstawowych ciągach pasażerskich (E 30 i E 65) na obszarze Śląska, Etap I: linia E 65 na odcinku Będzin - Katowice Szopienice Płd. – Katowice – Katowice Piotrowice” Opracowanie dokumentacji projektowej oraz zabudowa komputerowych urządzeń SRK wraz z branżami towarzyszącymi na stacji Sosnowiec Południowy. Zakres rzeczowy obejmuje: 1) wymianę wyeksploatowanych mechanicznych urządzeń SRK na komputerowe urządzenia sterowania ruchem kolejowym umożliwiające ich powiązanie z urządzeniami w MCS Sosnowiec Główny oraz m.in. zmianę kategorii przejazdów kolejowo-drogowych do kat. B i ich uzależnienie w obwodach stacyjnych; 2) telekomunikację; 3) elektroenergetykę nietrakcyjną w zakresie EOR; 4) kolizje z sieciami zewnętrznymi; inne roboty, wg potrzeb (np. usunięcie drzew i krzewów, rozbiórki, itp.).
Vorherige Bekanntmachung: 592563-2025
Interne Kennung: 9090/IREZA4/03749/03965/25/P
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau