2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa paliw ciekłych – zakup hurtowy oleju napędowego dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 482323-2025
Interne Kennung: PZP/TWD/04968/2025/137/P/AS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Dostawa paliw ciekłych – zakup hurtowy oleju napędowego dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.
Interne Kennung: Część nr 1